Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnak indult, többet érez már?

Figyelt kérdés

Sohasem volt gond nekem a csajozás, néhány hete pedig megismertem egy lányt, aki ugyan szimpatikus, de megbeszéltük, hogy szexhaverségon kívül nemlesz több köztünk és azt mondta, most ő sem akar komolyat.

Alapból mindig érzékien szexelek, fontos, hogy a lánynak is jó legyen, szerintem szexkapcsolatban is lehet finoman csókolni, simogatni, becézgetni a másikat, sőt, nálam a szexben, intim együttlétben ez alap. Ha tetszik egy lány, egyszerűen szívesen megadom ezeket neki. Az ész nélküli reszelés nem az én stílusom.

Na mindegy, de azt vettem észre, hogy a héten a lány sokkal gyengédebb velem, ha találkozunk, átöleli a nyakamat, finoman szájon csókol, simogatja az arcomat, beletúr a hajamba.

Egyértelmű, hogy kezd többet érezni, vagy csak én képzelem bele? Nekem megfelelő a szexkapcsolat, de meg sem akarom sérteni az érzelmeit, hogy elutasítom, de elég kellemetlen, mert az elején megbeszéltük, hogy semmi komoly nem lesz.

Ha volt már veletek így, ti hogy kezeltétek?



2023. jún. 4. 16:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Lehet hogy hazudott neked és már a kezdetektől fogva beléd van esve. Vagy az is lehet, hogy nem való neki a szexkapcsolat. Dobd ki ha nem tartja magát a megbeszéltekhez, és keress mást.
2023. jún. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%

Ha szimpatikus neked, miért nem jössz össze komolyra vele? Miért szívatod azzal, hogy szexben jó vagy hozzá, de egyébként nem kell neked?

Igen, szerelmes beléd, mert egy ilyen szexuális kultúra fiúnál főnyeremény, és ha egy nőnek nagyon jó egy sráccal, teljesen belezúg, mint ez a szegény lány. Nagyon fiatal vagy, fejleszteni kell még az érzelmi intelligenciádat és nem szabad másokkal játszani így!

2023. jún. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
#2 aztán de undorító hozzászólás! Ha fordítva lennének a nemek, akkor is ezt mondanád, te nagyon ostoba?
2023. jún. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Miért sértenéd meg az érzelmeit azzal, ha elutasítod? Csak azért nem kell igent mondanod minden jöttmentnek, mert jajj mi lesz az érzelmeivel. Szép is lenne, ha mindenki közeledését el kellene fogadnunk. Te nem játszadoztál az érzéseivel, nyílt lapokkal játszol az elejétől fogva. Ő vagy átvert ahogy az első írja, vagy időközben megkedvelt/belédszeretett és már el tudna képzelni többet is. Ha te továbbra sem, akkor tényleg dobd, ő szegte meg a "szabalyokat", emiatt ne fájjon a fejed.
2023. jún. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez kb. az én sztorim is lehetne csak fordítva:D


Párszor összekerültem egy sráccal, aki hozzád hasonlóan szenvedélyes, odafigyel rám stb stb. Mi ugyan nem beszéltük meg, hogy szexkapcsolat, de ezen kívül nem beszélünk, nem is nagyon ismerjük egymást, nem találkozunk csak úgy.


De volt egy olyan elszólása ami alapján ő lehet akarna többet (lehet nem, nem tudom).


Minden esetre én lányként is simogatom előtte, közben, utána, megcsókolom, babrálok a hajával stb. De nem azért, mert többet akarok (ha így marad, nekem ez tökéletesen megfelel), hanem mert vonzónak találom, nekem is jól esik ezeket a dolgokat csinálni, jól esik hozzáérni meg látom, hogy neki is jó, akkor miért ne.

2023. jún. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van és jobb ezt lezárni, mert így nem fog működni a dolog.


2: Nem szeretenék komoly kapcsolatot, szeptembertől egyetem mellett inkább a tanulásra koncentrálnék, most úgy érzem, barátnő nem férne bele.Szex viszont kell. Én 18 vagyok, ő 23, eleve azért gondoltam, hogy működhet szexkapcsolat, mert lányok nem jönnek könnyen össze fiatalabb fiúkkal, viszont a szexhez a szimpátia és a vonzalom megvolt.

2023. jún. 4. 17:05
 7/12 anonim ***** válasza:
Mondjuk (nem rábeszélni akarlak semmire) de azért nem egy akkora dolog az egyetem (talán kivéve az orvosi), hogy ne lehetne mellette életed. Az első 1-2 félév amúgy sem annyira a tanulásról szól, hanem a hirtelen jött szabadságról (tapasztalat:D)
2023. jún. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi srác, kiskölyökként levarsz egy 23 éves csajt, majd teljesen beléd is zúg. Én idősebb vagyok, írj rám, nekem tök oké a szexkapcsolat, de bírom, ha egy fiatal fiúnak van szexuális kultúrája!
2023. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A kérdező igazi chad. Nem akar, de így is van csaja, sőt már most van jelentkező utód. Velem ilyen miért nem történik?
2023. jún. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jellemzően csajok pont szexpartnernek kapják meg a számukra legkívánatosabb pasasokat. Alakíthatod ezt egy laza párkapcsolattá, ahol nem éltek együtt, meg nincs szexen kívül túl sok közös program sem, de azért egymást nyíltan felvállaljátok család, baráti kör előtt.
2023. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!