Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexkapcsolatnak indult,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatnak indult, többet érez már?

Figyelt kérdés

Sohasem volt gond nekem a csajozás, néhány hete pedig megismertem egy lányt, aki ugyan szimpatikus, de megbeszéltük, hogy szexhaverségon kívül nemlesz több köztünk és azt mondta, most ő sem akar komolyat.

Alapból mindig érzékien szexelek, fontos, hogy a lánynak is jó legyen, szerintem szexkapcsolatban is lehet finoman csókolni, simogatni, becézgetni a másikat, sőt, nálam a szexben, intim együttlétben ez alap. Ha tetszik egy lány, egyszerűen szívesen megadom ezeket neki. Az ész nélküli reszelés nem az én stílusom.

Na mindegy, de azt vettem észre, hogy a héten a lány sokkal gyengédebb velem, ha találkozunk, átöleli a nyakamat, finoman szájon csókol, simogatja az arcomat, beletúr a hajamba.

Egyértelmű, hogy kezd többet érezni, vagy csak én képzelem bele? Nekem megfelelő a szexkapcsolat, de meg sem akarom sérteni az érzelmeit, hogy elutasítom, de elég kellemetlen, mert az elején megbeszéltük, hogy semmi komoly nem lesz.

Ha volt már veletek így, ti hogy kezeltétek?



2023. jún. 4. 16:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarsz többet szerintem hagyd a lányt. Jobb lesz mindkettőtöknek úgy.
2023. jún. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért majd írd meg mi lett belőle.

Szerintem beszéljetek róla

Néma gyereknek anyja se...

2023. jún. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!