Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól működő szexkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő szexkapcsolatra hol találtatok partnert?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a szexkapcsolat gondolata, mivel eléggé elfoglalt vagyok és ennél (a szexnél :D) több nem fér bele az életembe.


Kicsit tartok a különböző netes felületektől, nehogy kifogjak egy pszichopatát, viszont ismerősi körben nem tudom, hogy adjam a környezetemben lévő férfiak tudtára, hogy kapható lennék rá. Valami tanács? :)


35N



2023. aug. 19. 12:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
16%
Neked is csak a szád jár szerintem. Amikor már a tali lenne a kérdés, mégsem akarnád. Egyébként Ha nőként nem tudsz férfit találni erre, akkor ott már vannak bajok. Eleve jóval több férfi van mint nő, másrészt a legtöbb imádja az ilyet, hogy csak szex... Szóval nem is értem miért nem vagy képes találni...
2023. aug. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
1es azért nehéz, mert a legtöbb férfi olyan mint te!
2023. aug. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
2 Na persze... mert te aztán valami atomkan lehetsz aki kapásból már nyalna a nőnek. Nem fog veled lefeküdni ne aggódj. Hagyjad már magad ember...
2023. aug. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%

A szex kapcsolat jó dolog, csak az elején tisztázni kell a szabályokat.

Egyébként a legtöbb netes felületen lehet normális pasit találni, csak adj nekik esélyt. Én is egy online szex partner kereső oldalon ismertem meg a mostani páromat, és már lassan 10 hónapja boldogítjuk egymást 😃

2023. aug. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

Mondjuk cafkásabban kezdesz öltözni, incselkedés, satöbbi. de láttam példát is az egyszerű "nincs kedved megdugni?" üzenetre is. :)


De ha 35 évesen eddig nem jutottál el, akkor van baj fejben.

2023. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sajnos pont a környezetedben levőkkel nem túl praktikus szexkapcsolatba bonyolódni, mert ki fog tudódni és mert az egyik garantáltan többet fog belelátni. Én esetemben a férfi látott többet bele, de előtte meg én néztem be a dolgot valaki mással. A szexkapcsolatnak idegennel az a veszélye, hogy nincs kapcsolati háló, sokszor még azt se tudhatod biztosan, mi a valódi neve, viszont ha nem klappoltok a szexben, viszonylag simán le lehet zárni, gyakran ghostinggal oldják meg, mondjuk ez hátránya is a kapcsolati háló hiányának. De az se túl kellemes, mikor a szexkapcsolatosod szakítás után autóval követ az utcán meg üzenget a közös ismerősökön keresztül.
2023. aug. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Egyáltalán nem biztos hogy kitudódik, csak ehhez szükség van némi józan észre mindkét fél részéről. Nálunk 5 éve működik és rajtam és a szex partneremen kívül nem tud róla senki.
2023. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
3 nehéz is lenne, mert pinám van.
2023. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Hát igen, 35 éves létemre nem volt még szexkapcsolatom, csak párkapcsolatom. :/

De párkapcsolatra most, jelenleg nem vágyom, élvezem az egyedüllétet, csak nekem is vannak fizikai szükségleteim. :)


Egy kolléganőm ugyanígy van, kB. 7 éve csak szexkapcsolata van, neki az ismerősi köréből került ki. A srác járni akart volna, de a kolléganőm kerek perec megmondta, hogy csak szex, semmi több.

Ilyen nem régiben nekem is lehetett volna, de én megmondtam a fiúnak, hogy nem szeretnék most párkapcsolatot, de nem mertem (igen, nem mertem!) rákérdezni, hogy szexkapcsolatban benne lenne - e, mert egyébként tetszett. :)

Már bánom, legközelebb rámenősebb leszek.

2023. aug. 19. 14:05
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Ismerősi kört inkább mellőzd.

Viszont ha gondolod, írj!

43/F

2023. aug. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!