Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Jól működő szexkapcsolatra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól működő szexkapcsolatra hol találtatok partnert?

Figyelt kérdés

Régóta foglalkoztat a szexkapcsolat gondolata, mivel eléggé elfoglalt vagyok és ennél (a szexnél :D) több nem fér bele az életembe.


Kicsit tartok a különböző netes felületektől, nehogy kifogjak egy pszichopatát, viszont ismerősi körben nem tudom, hogy adjam a környezetemben lévő férfiak tudtára, hogy kapható lennék rá. Valami tanács? :)


35N



2023. aug. 19. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy meg mivan ha megtudja más?


Én leszarom mit gondol rólam más, ez a saját életem, úgy élvezem ahogy tudom, és akarom, nem aszerint rettegek hogy mások hogy ítélnek meg.

2023. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
9-es, szerintem a nők többsége 35 fölött kezd szexkapcsolatokba belemenni. Addig várjuk a szőke herceget.
2023. aug. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1# az a baj hogy ez a metalitás már messziről bűzlik rólad. Igy soha nem kapsz semmit.

Ő viszont nőként igen, és találni is fog. Csak ki akarja offolni a hozzád hasonló sérült egyedeket, mert felnőtt nőként, nem akar veled anyásat játszani.


Amúgy csak annyit fűznék hozzá, hogy érezd jól magad a bőrödben, ha találsz olyat, aki rád kattanna, járj a dolog végére. :)

2023. aug. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vágj bele,én is belevágnék ha lenne kivel!

43F

2023. aug. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fiatal vagyok hozzád 22 évesen?
2023. aug. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
11-essel egyetértek,!
2023. aug. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Balaton környékén benne lennék laza,kötetlen kapcsolatban lányokkal,hölgyekkel akik szeretnek flörtölni,ismerkedni,azok írhatnak bármikor egy negyvenes pasinak.😊
2023. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!