Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 év közötti férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év közötti férfiaknál miért ennyire gyakori az 5 perces szex? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok 30-40 közötti pasinál tapasztaltam ezt. Utálom, ha csak 5-10 percünk van, de szexeljünk egyet gyorsan van. Lök párat és belém élvez. Nekem ez baromira nem kielégítő, amit mindig jelzek is. Azt szeretem, ha kölcsönösen vetkőztetjük le egymást, van kölcsönös orális kényeztetés, majd legalább 3-4 pózban szex, és csak utána élvez el, tehát kb. 45-60 perc egy aktus ezt mind beleértve, de csak körübelülre mondom, sosem nézem közben az órát. Inkább legyen heti csak 3-4 szex, mint mindennapos gyorsan beléd élvezek szitu.

2023. okt. 26. 14:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
1-2-3 óra.Mennyi kamugyerek van itt. :D
2023. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11. Sajnallak nagyon, ha no vagy.

Ha meg ferfi, akkor nem vagy ferfi.

2023. okt. 27. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Órákat bírják, közben meg 5 perces pasik. Tettek mezejére kell lépni akkor megáll a tudomány.
2023. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az egyértelműen egészségügyi probléma, ha valakinek orákig tart elélvezni.
2023. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!