Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30-40 év közötti férfiaknál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év közötti férfiaknál miért ennyire gyakori az 5 perces szex? Ti is ezt tapasztaljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon sok 30-40 közötti pasinál tapasztaltam ezt. Utálom, ha csak 5-10 percünk van, de szexeljünk egyet gyorsan van. Lök párat és belém élvez. Nekem ez baromira nem kielégítő, amit mindig jelzek is. Azt szeretem, ha kölcsönösen vetkőztetjük le egymást, van kölcsönös orális kényeztetés, majd legalább 3-4 pózban szex, és csak utána élvez el, tehát kb. 45-60 perc egy aktus ezt mind beleértve, de csak körübelülre mondom, sosem nézem közben az órát. Inkább legyen heti csak 3-4 szex, mint mindennapos gyorsan beléd élvezek szitu.

2023. okt. 26. 14:03
1 2
 1/14 anonim válasza:
84%

Én is ezt tapasztaltam.


Egyedül azzal a sráccal volt hosszabb az együttlét, aki potencianövelőt szedett, az viszont rohadtul nem egészséges. És nem is feltétlenül azzal van a baj, ha gyorstüzelő a pasi (bár ugye elvileg ezen is lehet dolgozni), hanem az, ha egyáltalán nem érdekli, nekem jó-e.

2023. okt. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%
Gyere hozzám egy órás szexre. Tapasztalt domináns Férfi vagyok. 40 éves
2023. okt. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, nálunk pont a feleségem az, aki gyorsan elélvez és a továbbiakban nem érdekli a dolog. És elég neki havonta egyszer is.
2023. okt. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akivel én eddig együtt voltam Feri bírtak 40-50 percig.
2023. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Harmincas vagyok, párom az aki hamar elélvez, én 40-60 perceket simán bírok, a végén van hogy ő csak simogat, miközben elviszem magam.
2023. okt. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Hogy milyen partnereid, hány partnered volt nem tudom.

Az igaz, hogy sokan nem tudnak egy nőt kielégíteni, de akadnak akik nem csak szájhősök, ha jól választasz.

A kölcsönös örömszerzés, odafigyelés az fontos, legalábbis akinek van valamennyi szexkultúrája, annak fontos.

2023. okt. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert a 30-40 éves pasiknak nincs igényük arra hogy rád figyeljenek. Miért?


Azért mert ebben a korban van már 1-2 gyerek és az asszony úgy sem hagyja itt a családot. Egy bomba biztos élvezeti forrás vagytok, ingyen. Pár évig volt a sárm, a parfüm, mindig borotvált farokszendvics most meg annyi a lényeg ürítsen a hím bennetek.


Nem a ti hibátok, mi lustulunk el, hátradőlve a gamer székben. Sok 30-40 es nőt keféltem meg emiatt mert megunták hogy nincsenek még csak kinyalva sem.


Volt olyan nő 2 gyerekes anya, a férje csak szoptatta. Hazaért Bécsből, hétvégén orál, ment vissza a nő semmit nem kapott. Persze hogy megcsalta velem, mára már elvált és dug azzal akit szembe fúj a szél.


Egy kapcsolat akkor jó ha egyik fél sem unja meg a másikat és tesz érte.

2023. okt. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Jómagam mindig a kiadós, tartalmas viszonyra és szexre törekedtem. Mondhatom, az ilyen villámszexelő, parasztszexet művelő pasiknak köszönhetem, hogy engem értékelnek a nők!

Mivel nem voltam és vagyok ideális alkat, mackós alkat lévén, így nem jön könnyen össze a viszony. De, akik esélyt adtak, mind elégedettek voltak velem a kapcsolatban és a szexben egyaránt.

Több olyan párom volt, aki csalódott a kérdésben is szereplő férfi típus miatt.

De említsük meg, nőben is van olyan, akinek nem megy a szexualitás, aki nem érti a csínját bínját. Ügyes férfiként eljátszottam azokkal is, akik passzívan fekszenek akár egy deszka, ám nem szorgalmaztam folytatást. A jó párkapcsolat és a jó szex két emberen múlik (vagy akár többön)!

2023. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfiak alap ösztönös szexuális programja. Elkapni csajt beleélvezni 2 perc alatt, és tovább menni. A mostani kényelmes viszonyok között, lehet persze sokkal összetettebben szexelni, de evoluciósan, csak ennyi támogatott, nincs szükség többre.
2023. okt. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
En 50 vagyok megis birom akar 2-3 orat is, anelkul h eldurrannek.
2023. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!