Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet olyan kapcsolat szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan kapcsolat szerintetek, ahol egy gyerek megoldotta a 2 fél közötti problémákat?

Figyelt kérdés

Olyat sokat hallani-olvasni, hogy méginkább felnagyította azokat. De ennek az ellenkezője lehetséges?

Ismertek ilyet?


2021. ápr. 20. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
89%
Olyat ismerek, hogy egy kis időre elodázta a problémákat a gyerek, de nem végleg. Később úgyis szétmentek.
2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Egy gyerek még a legbiztosabb lábakon álló házasságokban is komoly válságokat okoz.

Én olyat még nem hallottam, hogy bármilyen problémát megoldott volna a gyerek, de nyilván az már régen rossz, amikor valaki külön erre a célra "csinálnak meg".

2021. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
nem...ilyen nem létezik. Az ellenkezője sanszosabb .
2021. ápr. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Egy példát nem hallottam arra, hogy a gyermekvállalás megoldott volna bármilyen problémát is. Az ellenkezőjére sajnos láttam példákat - nem egyet, nem kettőt...
2021. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Olyan volt, ahol meglepett, hogy gyereket vállalnak, mert tudtam, hogy vannak szinte szakítós okot súroló problémáik és rövid ideig úgy tűnt, hogy ez az új projekt összekovácsolta őket, de persze még a gyerek oviba kerülése alatt egyedülálló anyuka lett a nőből.

Ezzel nem is az a legfőbb dilemma hogy a pár életét hogyan befolyásolja, hanem hogy képesek-e egy ártatlan gyerek életét előre tönkretenni a próba kedvéért.

2021. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
28%

Van olyanra eset, hogy a pióca nő leköti magát a gyermekkel, és nem a férfin lóg non-stop.

Van olyan is, amikor kezd kiüresedni a kapcsolat, és egy új löketet, közös célt, felelősséget ad neki.

2021. ápr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem olyan van, hogy a gyerek egymás mellett tarthat két embert, akiknek amúgy semmi közük nem lenne egymáshoz.

Rokonságomban van ilyen, szar-fos kapcsolatra ráfejeltek ikrekkel. Azóta csapatban dolgoznak, nem is lehet másképp, a szar kapcsolatukon gondolkozni idő és energia sincs, minden vérüket kiszívja a két gyerek. Viszont én úgy látom, előtte még szarabb volt, mert kb. semmit nem tudtak kezdeni magukkal sem, és egymással sem, már rég megérett az a 15 éves kapcsolat a válásra. Most a kölykök miatt kb. 20 évig tuti együtt lesznek (de milyen áron.)

2021. ápr. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Atyauristen, mennyire nem. Viszont a ferfitol sikerult kizsarolni plusz eveket. No vagyok amugy, es nem karorvendo, mert szomoruan latom.
2021. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Milyen "problámáról" van szó?

Igazság szerint ahol rpoblémák vannak nem szabad gyermeket vállalni, hanem el kell engedni egymást.

2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak olyanokat ismerek, akiknél a gyerek miatt lettek problémák.
2021. ápr. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!