Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt rá példa, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt rá példa, hogy le akartatok szopni egy srácot és visszautasított?

Figyelt kérdés

#szex #lány #elutaítás
2023. okt. 23. 15:01
A kérdező szavazást indított:
Igen, meleg volt
Soha, ilyen nem létezik
Igen és nem hittem el
19 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Igen volt, nincs ezzel semmi gond. (A párom és ő se kívánhatja mindig a szexet/szopást). Általában vágyunk szexre mindketten, nincs ilyen problémánk, de megesik, hogy csak az egyikünk akarja éppen. És ez rendben van bármelyik oldalról.
2023. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%
A vilagtörténelemben ilyen még nem fordult elő.
2023. okt. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom olyankor van, ha spontán jön az ötlet és esetleg pont nem olyan tiszta neki éppen. Ezért szégyelné elővenni és inkább visszautasítja. Másra nem tudok gondolni..
2023. okt. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert én már tettem ilyen, spontán jött valóban, 2 perce ismertem a csajt... viszont az ok ennyira egyszerű volt, hogy nem jött be nekem. Azért bárki még erre a célra sem felele meg, legalább is nekem. De sztem ez annyira gyakori, mint a fizetés emelést visszautasítani.
2023. okt. 23. 16:41
 5/26 anonim ***** válasza:
78%
Velem egyszer előfordult ilyen az egyik barátommal, valamiért nem akarta (később kiderült, hogy még szűz volt), erre elég volt annyit csinálnom, hogy elkezdtem neki vetkőzni, majd annyit mondtam neki, és miközben húztam le a bugyim annyit mondtam neki, hogy jó, mindegy, akkor rakd popsiba, az úgy is szűkebb mint a szám :D persze nem engedtem popsiba, de a farka az felállt, úgyhogy onnantól már "engedte" a szopást is. :3 :D
2023. okt. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
77%

Talán vagy kétszer fordult elő, hogy nem volt hozzá kedve a páromnak mert fáradt volt, de később többszörösen bepótoltuk.

A szex nem egy kötelezettség, sok függvénye van, hogy éppen ki mennyire kívánja vagy nem.

2023. okt. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Több éves kapcsolatokban azért már nem lehetetlen, de egy buliban ha leszólítasz valakit, egy új friss és izgalmas helyzetben na ott már szar érzés lehet nőként, ha kioffolnak. Fordított esetben nem fura... Ha felajánlana egy nyalást vki ismeretlenül, örülhet, ha nem kap egy pofont, vagy hívják rá a rendőrt. :)
2023. okt. 23. 19:04
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy azt hidd. Nem ismered a mai generációt akkor :D
2023. okt. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
72%
Azért több éves kapcsolatban se esik jól... Velem egyszer volt ilyen azóta ne állok neki spontán leszopni az tuti...
2023. okt. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Volt már ilyen, de a srácnak volt barátnője, úgy ajánlkoztam fel neki, úgyhogy valahol érthető.


Persze így sem esett jól azért...

2023. okt. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!