Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt rá példa, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt rá példa, hogy le akartatok szopni egy srácot és visszautasított?

Figyelt kérdés

#szex #lány #elutaítás
2023. okt. 23. 15:01
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudom hogy rosszul esik nekik az elutasítás (kinek ne esne rosszul?), de ha egyszer nincs hozzájuk gusztusom, mert mások az elvárásaim mint amilyenek ők, azért még nem fogom letolni a gatyámat és meg szoptatni őket.
2023. okt. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Ne viccelj, ez kéne, hogy normális legyen! Igen is legyenek a férfiaknak is igényei, ne érjék be bármivel, csak, hogy legyen vmi... Volt olyan ismerősöm, aki csak azért összejött egy még szerinte is gáz csajjal, mondván, hogy arra majd úgy sem hajt rá más. Hát kérem, inkább verem ki magamnak, minthogy olyan valakivel legyek, aki nem elégíti ki maximálisan azt amire vágyom.
2023. okt. 24. 23:02
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Sosem bírtam az igénytelen embereket, legyen az nő vagy férfi -teljesen mindegy.
2023. okt. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
66%
Igen. Kiderült, hogy nem srác.
2023. okt. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
Mármint ki nem srác?
2023. okt. 25. 11:52
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
Vezetés közbe akart a bnom leszopni de nem engedtem neki
2023. dec. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!