Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt rá példa, hogy le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt rá példa, hogy le akartatok szopni egy srácot és visszautasított?

Figyelt kérdés

#szex #lány #elutaítás
2023. okt. 23. 15:01
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

velem is volt ilyen 2x!


1. eset: melóból haza, hát nem akartam, higiénia fontos számomra, de pepótoltuk.


2. eset: közeli ismerős volt a hölgy, nagyon közeli. nem akartam elveszteni a barátságot. lehet fel sem állt volna pont ezért.

2023. okt. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
9-es látod te egy eset utána így reagáltál többet soha... Hidd el senkinek sem esik jól soha, csak a világ úgy alakult, hogy a férfinak ezt mégis el kell viselni folyton. Mi lenne ha a férfiak is mind abbahagynák, ha visszautasítást kapnak, már nem lenne közeledés kB az emberek között... 10-es te azért nem vagy semmi, gyakran teszel ilyen ajánlatokat? 😀
2023. okt. 24. 12:23
 13/26 anonim ***** válasza:
72%

Hát figyu sima szexet is többször visszautasított már. Így évek után már lassan feladtam a próbálkozást.

Az a szopásos eset meg annyira rosszul esett hogy azért nem akarom újra átélni. Szoktam attól szopni minden szexnél, de csak így random nem csinálom inkább.

9 voltam

2023. okt. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

9 férfiként én ne érezném át szerinted? 🙂 Visszautasításban mi hidd el többször részesülünk, mégis tovább kell nyomni, ha akarunk valamit!

Viszont, ha ennyire rossz a helyzet, már pedig szerintem ez már tényleg durva, ha a pasi offol ilyen gyakran egy kapcsolatban, akkor keress inkább olyat, aki megbecsül és nemhogy nem utasít vissza, de még kíván és kezdeményez is.

2023. okt. 24. 12:48
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Hát akkor mostmár tudod hogy ez nem férfi privilégium🤣🤣

Tudod az élet nem ilyen egyszerű és akkor ezzel be is fejeztem a kérdés szétoffolását.

2023. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Kivételek mindig vannak, mindig minden területen... 😉🙂 Köszönet a figyelmessegedert! 😀 Ha pedig folytatnád, írj bátran privátban.
2023. okt. 24. 14:17
 17/26 anonim ***** válasza:
90%
Semmi gond a visszautasítással. Attól még mert férfi vagy, nem kell hogy folyamatosan a szexen járjon az agyad, és ha nincs hangulatod vagy nem tetszik a csaj, akkor merj nemet mondani. Én úgy gondolom hogy egy vadidegent visszautasítani pár órás ismerettség után meg aztán pláne normális. Én még férfiként is tartottam mindig a 3 randis szabályt, tehát minimum a harmadik randiig vártam bármi féle szexuális kontaktra. Jelenlegi barátnőmmel majdnem egy hónap után volt az első csók, nem hogy az első együttlét. Illetve kb 3 hónapja randizgattunk mire hivatalossá tettük a dolgot. Férfiként ugyan úgy jogod van megszűrni hogy kivel állsz össze, vagy kinek adod oda magad. Sőt... szerintem az a nem egészséges ha egy random felajánlásra már csatolod is ki az öved. Régebben nem ilyen voltam, akkor tényleg fűvel-fával buli után/közben, ma meg már szinte undorodva gondolok rá vissza. Úgyhogy ne érezd magad rosszul amiatt mert morálisan ez nem fért bele neked
2023. okt. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Hogyan érezném már rosszul magam. Aki bejön annak bizony csatolom az övet egy perc után is, aki meg nem az 10 évig is próbalkozhatna. Itt most nem kapcsolatról, csak egy szimpla szopásról van szó. Mellesleg nincs kőbe vésve semmi! Ismerek olyat, aki első este pár óra után ágyban kötött ki, aztán házasság meg gyerek lett belőle. Alap, hogy szűröm ki veheti a szájába, mert nem vagyok tipik igénytelen faszi, aki csak a mennyiségre, nem a minőségére megy. Kapcsolat szintjén ez meg hatványozódik.

Azon a szűrőn meg pláne nem megy át akárki. És valóban ha ilyen célok vannak akkor meg pláne nincs siettetve semmi, de persze elutasítva sem, ha úgy alakul. És, hogy tiszta legyen a kérdés azért született, mert kíváncsi vagyok vannak e hozzám hasonló palik, akik tartják magukat ugyanannyira, mint egy nő. Nehogy már csak ők válogatássanak és utasíthassanak vissza. Sajnos a legtöbb férfi, nem ilyen örül ha kap... Ezért vannak a nők nyeregben szexuálisan.

2023. okt. 24. 18:18
 19/26 anonim ***** válasza:
67%
Nálam ez éppen fordítva van. Férfiként alig győzöm levakarni magamról azokat a nőket, akik rohangálnak utánam de a magas elvárásaim miatt esélyük sincs nálam.
2023. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Akkor te azon ritka fehér holló vagy, mint jómagam. Indítsunk tanfolyamot!
2023. okt. 24. 21:55
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!