Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik olyan pasival feküdtök le akinek van barátnője vagy felesége az nem zavar titeket ? És milyen körülmények között történt ilyen veletek ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 13:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

Köszönöm!❤️Aranyos vagy!

Csak sajnálom szegény feleségét,mert valszeg nekem is rosszul esne..

2023. okt. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%
Volt ilyen és cseppet sem zavart..26N
2023. okt. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
Kifejezetten izgatott hogy előttem a feleségével volt, és utánam a feleségével lesz.
2023. okt. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én 3 évig voltam a 3. egy kapcsolatban. F/24, N/26, barátságnak indult, nagyon sokáig fűzögetett mire beadtam a derekam. 3 évig tartott, kisebb nagyobb megszakításokkal, végül én tettem pontot a végére, mert belerokkantam lelkileg (beleszerettem, de nem akarta miattam elhagyni a barátnőjét). Azóta már szakítottak, felesége lett és gyerekei, nekem is évek óta van párom. Néha még eszembe jut, de túlságosan is megbántott, több alkalommal is, hogy meg tudjak neki bocsátani (egyszer megkeresett évekkel ezelőtt, hogy kezdjük újra tiszta lappal). Amikor együtt voltunk sajnáltam a barátnőjét, mert rendes lánynak ismertem.
2023. okt. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!