Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok akik olyan pasival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok akik olyan pasival feküdtök le akinek van barátnője vagy felesége az nem zavar titeket ? És milyen körülmények között történt ilyen veletek ?

Figyelt kérdés

2023. okt. 21. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindig, minden körülmények között!
2023. okt. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Ha a férfit is csalja az asszony, akkor nem.:)
2023. okt. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Engem csak a kapcsolatban levő pasik izgatnak. Vagyis az hogy el tudom csábítani a feleségétől, barátnőjétől.

Ha már megkaptam akkor már nem nagyon érdekel.

Ha egy pasira azt mondják hogy hű a párjához azonnal beindulok.

2023. okt. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
86%

Nem zavar.

Nem akarom én elvenni az asszonyától, csak egy kicsit használni akarom.

És legtöbbször meg is kapom.

2023. okt. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
68%

4

Én is így vagyok vele, csak szxre kell míg meg nem unom.

2023. okt. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Biztos zavarja őket ha lefekszenek vele.


Különben meg miért zavarná? Engem sem zavart soha amikor más feleségét, nőjét raktam meg. Én nem tartozom egy nő pasijának, férjének semmivel, nekem miért lenne ez miatt lelkifurdalásom? Ha a nőjének nincs nekem aztán nincs miért legyen.

2023. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
Itt igen be vallásosak a csajok!
2023. okt. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
66%

Nem


Szeretői viszony volt. Tudtam, hogy miért kell neki más is az élettársa mellett, ismertem őket közelről. Csak szex volt. Sosem akartam szétszakítani őket, nem is tettem. Le sem buktunk. Ki sem tálaltam soha. Semmi érzelem, csak testiség. Amikor lett komoly kapcsolatom kiszálltam.

2023. okt. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon jó volt vele,imádtam minden percét..Míg a végére értünk ugyanis miután véget ért az akció,el mondta,hogy amúgy neki asszonya van otthon és 2gyereke..Azonnal el mentem onnan. Soha többet! Nagyon,de nagyon lelki ismeret furdalásom van,pedig 3honapja történt. Randi előtt ki nyomozóm ezentúl a TAJ számát is a pasinak..
2023. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9 es szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod mert erről nem tehetsz persze gáz a szitu valszeg nála otthon már nemműködik a kémia és elhidegűlt a feleségétől persze ez nem mentség mert akkor vállhatna is de valszeg inkább szeretőt keresett. De emiatt neked ne legyen lelkiismeret furdalásod.
2023. okt. 21. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!