Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 4 éve nem szexeltem 32...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 4 éve nem szexeltem 32 éves férfiként, kijelenthető hogy lassan Incel vagyok?

Figyelt kérdés

Prostiuálthoz nem megyek, attól undorodom + félek a nemi betegségektől is.

Olyan éhes vagyok már amúgy hogy lehet magamra rántanék egy 55 éves nőt is.


2023. okt. 18. 15:34
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Nem lassan.
2023. okt. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Én 2,5 éve, de titkon incellé váltam tőle.
2023. okt. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Igen incel vagy.


Én is 32 éves vagyok. Egyszer szexeltem életembe. Viszont csúnya nőre fel sem állna. Nem adom le a lécet.

2023. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Az incelt általában azokra használják, akik ugyan nem jutnak szexhez, de emellett nőgyűlölők is (pl. Elliot Rodger).
2023. okt. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy 4 éve nem szexeltél még nem vagy incel.
2023. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Attól függ, ha valami hatalmas kutatómunkát végeztél éjjel nappal, hogy mellette semmi magánéleted nem volt, vagy a rákból épültél fel, akkor nem.

Ha csak nem sikerült, akkor egyszerűbb belátni, hogy ez az incel szint.

2023. nov. 12. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
: D Akkor én lehet 20 évig "incel" voltam...??? (Ezt persze még 19 évesen akkor nem tudhattam, hogy "incelfélének" számítok...😂) Szerintem ez az incel dolog egyszerűen nettó hülyeség!
júl. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Bullshit mindenkinek.

7-es válaszónak van igaza.

33 vok 18 éves koromban volt utoljára érzéki sexben részem és most jutottam közelebbi viszonyba egy nálam idősebb nővel.

Igaz még nem szexeltünk de nem egy átlagos baráti kapcsolatról van szó mert már van valami köztünk szerintem.

Amúgy meg azért is nettó hülyeség ez az incel kérdés mert nem utálom a nőket hanem egyszerűen úgy érzem hogy vannak olyan szép lányok akik szerintem nem jönnének össze velem mert...stb. Tehát valójában ha valakit utál az ember az saját maga mert pl nincs mersze, bátorsága, rutinja ahhoz hogy felszedjen egy csinos fiatal lányt.

júl. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!