Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha leszoptam valakit férfiként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha leszoptam valakit férfiként de 32 éves koromig full heteri voltam és ezután is az leszek, akkor hetero vagyok?

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 11:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem emlitett lehetöség, hogy pénzért szoptál és eddig csak ezen egy alkalommal fizettek neked.
2023. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg ember vagy.


Kit érdekel, hogy bi, vagy heteró?!

Jól eset az a lényeg.

A többivel meg ne foglalkozz.

2023. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
miért szoptál, fegyvert fogtak rád, előre eltervezted? ha a csajod azt mondaná hogy a legnagyobb vágya, hogy együtt akciózatok hármasban, újra letérdelnél?
2023. okt. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet újra farok elé guggolnék de csak ha a csajom is
2023. okt. 17. 13:13
 15/30 anonim válasza:
90%
Hogyha a újra meg akarod csinálni/ a nők is és a fiúk is vonzanak akkor bi vagy. Ha ez egy próbálkozás volt, hogy milyen is ez akkor heteró. Ha meg csak a fiúk vonzanak akkor meleg... De szerintem nincs baj egyikkel sem.
2023. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Sztem engedd el. nincs olyan valaki ilyen vagy olyan. Az emberi szexualitás nem fekete és fehér. Hanem egy tág palettán bármilyen színű lehet. És ha valamilyen színű is vagy akkor mi van? Semmi. A lényeg hogy te jól érezted magad és a partnered is.
2023. okt. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
de nem írtad hogy jött össze az első, be voltál rúgva, részleteket kérünk, csak a csajod, kedvéért, vagy ha egy pár bevenne, és az ottani csaj, ő leszop téged, miközben te a pasiját. vagy valami hasonló forgató könyv
2023. okt. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Egy ismerősömmel iszogattunk és szóbakerült a téma, csók nem volt, dugás nem volt, csak letérdeltem elé, ahogy a széken ült, elővettem a farkát és nekiláttam.
2023. okt. 17. 13:25
 19/30 anonim ***** válasza:
73%

Vannak férfiak, akik a heteróságot valamiféle természetes, patyolattiszta állapotnak élik meg. Ezen a hófehér állapoton a lehető legkisebb eltévelyedés, egy kis szimpátia, egy eltévedt pillantás már foltot ejt, minekutána természetesen elvész a tisztaság, és szó sem lehet heteróságról. A homóság szerintük piszok, és ami egyszer piszkos lett, az örökre piszkos is marad. Az ilyen férfiak a saját hótiszta heteróságuk megbecstelenítéseként élik meg, ha más heterók alkalomadtán "eltévelyedtek", de attól még heterónak merészelik nevezni magukat.


Az ilyen férfiak látens homoszexuálisok, és ezzel kompenzálnak.

2023. okt. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
19%

#19


Annyira bölcs vagy. Kérlek mester, tanits❗🙏

2023. okt. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!