Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért gondolják cikinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják cikinek, ha egy férfi hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a nőnek a rövid idő talán arra elég, hogy éppen belemelegedjen a szexbe, vagy még arra sem, de tudomásul kell venni, ha egy férfi nagyon fel van izgulva, nem kell neki sok. Ez nem azért van, mert Józsi hú de ciki, hamar elélvez, hanem a mi biológiánk, kémiánk így működik. Vannak férfiak, akik éppen ezért szex előtt kiverik, hogy tovább bírják. Plusz a nők általában megvannak akár fél-1 évig is szex nélkül, mi nem ilyenek vagyunk. Ha nem szexelnék, vagy akár maszturbálnék ennyi ideig, szétrobbanna a tököm. Volt olyan, hogy 2 hétig nem vertem ki, aztán álmomból felébredve azt vettem észre, hogy tocsogok. Nekem már 2 hét is baromi sok, hogy ne nyúljak magamhoz, vagy ne szexeljek. A természet elintézte spontán. Azt nem tudom, hogy a nők szoktak-e ilyet produkálni.

2023. okt. 9. 06:09
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
Így van. Ha követnék az emberek a Biblia tanítását, mint igaz keresztények, akkor rájönnének, hogy a szex mire való.
2023. okt. 16. 18:24
 42/44 anonim ***** válasza:
88%

40

Szépen megideologizáltad megint azt, hogy miért is nem vagy egy töketlen vesztes lúzer aki nem kell egy nőnek sem. Remélem legalább te elhiszed ezt a baromságot. De a lényeg még mindig változatlan: egy perces lúzer nem kell senkinek. 🤷‍♀️

2023. okt. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

41 - " Ha követnék az emberek a Biblia tanítását"

Az Isten mentsen meg attól, hogy a Bibliai tanítások alapján szexelj!

Felejtsd el - és boldog leszel!

2023. okt. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
28%
Mi az a Biblia? Ki írta? Mikor? Miért?
2023. okt. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!