Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért gondolják cikinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják cikinek, ha egy férfi hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a nőnek a rövid idő talán arra elég, hogy éppen belemelegedjen a szexbe, vagy még arra sem, de tudomásul kell venni, ha egy férfi nagyon fel van izgulva, nem kell neki sok. Ez nem azért van, mert Józsi hú de ciki, hamar elélvez, hanem a mi biológiánk, kémiánk így működik. Vannak férfiak, akik éppen ezért szex előtt kiverik, hogy tovább bírják. Plusz a nők általában megvannak akár fél-1 évig is szex nélkül, mi nem ilyenek vagyunk. Ha nem szexelnék, vagy akár maszturbálnék ennyi ideig, szétrobbanna a tököm. Volt olyan, hogy 2 hétig nem vertem ki, aztán álmomból felébredve azt vettem észre, hogy tocsogok. Nekem már 2 hét is baromi sok, hogy ne nyúljak magamhoz, vagy ne szexeljek. A természet elintézte spontán. Azt nem tudom, hogy a nők szoktak-e ilyet produkálni.

2023. okt. 9. 06:09
1 2 3 4 5
 11/44 A kérdező kommentje:
Amúgy biológiailag az ember az állatok országába tartozik. Aki tanult biológiát, és odafigyelt, az tudja. Namost, ha például majmok, kutyák, lovak, oroszlánok stb. párzását megnézzük, ott is miről van szó? A hím behatol, majd sok esetben pár másodperc! alatt megtermékenyíti a nőstényt. Ez a természetes. Szó sincs arról, hogy fél-1 óráig hemperegnek egymással, nem bírja a hím. A szex alapvetően azért van az élőlényeknél, hogy megtermékenyítse a nőstényt, ehhez pedig nem kell még fél óra sem. Az, hogy az ember kitalálta, hogy minél tovább tartson a szex, meg körbe kell szórni rózsákkal a földet, gyertyákat kell gyújtani, természetellenes. Ezek mind tények, nem hámozott léggömbök.
2023. okt. 9. 07:00
 12/44 anonim ***** válasza:
68%
De az emberek nem ösztönből szexelnek. A legtöbben az élvezet miatt csinálják.
2023. okt. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:
Tehát, hogy érthető legyek, attól, ha egy férfi teleszórja rózsákkal a szobát, meg mit tudom én, attól még hamar el fog sülni, ha fel van izgulva. Hamisan van kialakulva egyes nők fejében, hogy a férfi az azért férfi, mert akár 8 óráig is bírja a szexet. Dehogyis, hát dehogyis.
2023. okt. 9. 07:07
 14/44 anonim ***** válasza:
72%

Sose gondoltam ilyet

Még mi számít túl hamarnak?

Olyan még nem volt hogy a gatyába el ment volna

1x volt olyan hofy 4et löktek de az egy 43 éves férfi volt aki 2 éve nek volt nővel

Utánna a második menetet már jobban bírta .


Én nem éreztem ezt cíkinek.

Talán kicsit meglepett hogy ilyen van

De sose bántottam volna senkit ilyenért

2023. okt. 9. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

#12


De az élvezet miatt élvez el hamar a férfi. :) Ezt kéne megérteni. Ha te találkozol egy csupa nagy betűs férfival, még ő is el fog élvezni hamar, ha nem vet be különböző praktikákat.

2023. okt. 9. 07:09
 16/44 A kérdező kommentje:

#14


Köszönöm a történetet, ami egyébként a mondandómat erősíti meg.

2023. okt. 9. 07:13
 17/44 anonim ***** válasza:
74%

én egyáltalán nem gondolom cikinek. nálunk is előfordul olyan, hogy mondjuk kb 2 napig nincs szex, nincs tapi és a párom el szokott élvezni körülbelül 5 perc alatt olyankor, őszintén szólva én nőként is elmegyek nagyon hamar 2 nap után. egyébként sem értem mégis miért kell ennyire felháborodni ezen, minden férfi / nő teljesen más... pl. ha én elmegyek nagyon hamar 2 nap után szex nélkül, az nem biztos, hogy egy másik nő is elmegy hamar ilyen esetben.


(még a végére annyit, hogy ha esetleg a párom elmegy hamarább, pihi sincs és folyassuk tovább, másodszorra pedig már sokkal jobban bírja)

2023. okt. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
folytassuk*
2023. okt. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
Freudi elírás. :)
2023. okt. 9. 07:22
 20/44 anonim ***** válasza:
79%

11

Szexelj majmokkal és kutyákkal, nekik biztos elég pár másodperc! Én maradok a normális pasiknál akiknek nem extra, hogy a nő is élvezze, ne csak ő! ✌️

2023. okt. 9. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!