Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért gondolják cikinek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért gondolják cikinek, ha egy férfi hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy a nőnek a rövid idő talán arra elég, hogy éppen belemelegedjen a szexbe, vagy még arra sem, de tudomásul kell venni, ha egy férfi nagyon fel van izgulva, nem kell neki sok. Ez nem azért van, mert Józsi hú de ciki, hamar elélvez, hanem a mi biológiánk, kémiánk így működik. Vannak férfiak, akik éppen ezért szex előtt kiverik, hogy tovább bírják. Plusz a nők általában megvannak akár fél-1 évig is szex nélkül, mi nem ilyenek vagyunk. Ha nem szexelnék, vagy akár maszturbálnék ennyi ideig, szétrobbanna a tököm. Volt olyan, hogy 2 hétig nem vertem ki, aztán álmomból felébredve azt vettem észre, hogy tocsogok. Nekem már 2 hét is baromi sok, hogy ne nyúljak magamhoz, vagy ne szexeljek. A természet elintézte spontán. Azt nem tudom, hogy a nők szoktak-e ilyet produkálni.

2023. okt. 9. 06:09
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
5%
Azért amiért az átlagos/kisfarkú alacsony és ronda pasikat is szánalmasnak tartják csak nem mondják meg soha neked
2023. okt. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, neked sem volt még sok nővel dolgod!

Halvány fingod sincs a női testről és a nők szexualitásáról.

Ennyi baromságért, mint amit itt összehordasz, még egy 13 éves kiskamasz is kiröhögne.

Ne is reméld, hogy ilyen hiedelmekkel valaha is tartós kapcsolatot tudsz kötni.

2023. okt. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Azért jó lett volna tényenek is írni, hogy miért butaság, amit írtam. Tehát tételesen cáfolni. Ez így csak egy hámozott léggömb, amit írtál.
2023. okt. 9. 06:46
 4/44 anonim ***** válasza:
57%
Egy férfi nem élvez el hamar. A recskázó kisgyerekek és a lúzerek igen. De azok meg nem érdekelnek! 🤷‍♀️
2023. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Jézusom, te nem vagy tisztában a biológiával, reakciókkal.
2023. okt. 9. 06:50
 6/44 anonim ***** válasza:
86%
Dede. Mindenki tisztában van. Téged kivéve...
2023. okt. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
Meg arra sem gondolsz, hogy vajon miért nem élvez el hamar, abban az esetben, ha így van. Mert talán előtte már könnyített magán, amit neked nem fog elmondani, vagy mondjuk kihúzza orgazmus előtt, stb. Tehát ő is hamar elélvezne, ha nem alkalmaznak praktikákat.
2023. okt. 9. 06:53
 8/44 anonim ***** válasza:
12%
#4 Gondolom nálad is csak magas, gazdag, nagyfarkú 18+cm meg legalább fél óráig szexet bíró csávó jöhet szóba
2023. okt. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
40%

8

Legyen inkább másfél óra. De nem ritka, hogy több. 👍😉

2023. okt. 9. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem van olyan hogy szeretkezès alkalmával elèlvezek háromszor is mire a hölgy partner egyszer vagy kètszer.

Nalam az első hamar összejön, aztan nèhány perc ès jöhet a következő merevedès, S addig meg kènyeztetèmma hölgyet hogy újra rahangolodjak a folytatásra.

Szóval ha tudjuk ezt a helyzetet kezelni akkor nincs ezzel semmi gond.

Soha nem panaszkodnak ez miatt, sőt orulnek neki hogy ilyen reakciót váltanak ki bennem. S olyan soha nem volt hogy köszi èn elèlveztem S vegeztem, ..neked is annyi időd volt mint nekem..stb hulyesègekkel.

Ha kölcsönösen jó a vège mindenkinek, akkor tökmindegy mi a forgatókönyv

2023. okt. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!