Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közbeni orgazmus? Hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbeni orgazmus? Hogyan érik el a lányok?

Figyelt kérdés

Nemrégiben kiírtam egy kérdést de elfelejtettem megfogalmazni, hogy szex közbeni orgazmusra gondolok, ahol a párotok (hetero kapcsolat) kényeztet titeket.


Barátommal nagyon jó a szex, és van egy póz amitől én éreztem már azt, hogy elfogok menni, kegyetlen jó érzés volt, de nem hiszem, hogy megéltem az orgazmust, mert hiába lazítottam el magam, valamiért féltem egy kicsit, mert azt hittem pisilnem kell.


Viszont egy barátnőm felvilágosított szépen, hogy ez nem pisi, ez orgazmus közeli állapot, és hogy ilyenkor engedjem el magam, és segítsek rá. Hogyan tudok rásegíteni? Majd azt szeretném kipróbálni először amit ő mondott. (Megfeszíti a testét/lábát)

Nektek mi segít?



2023. szept. 25. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
A csiklódat simizd,mint masztikor.
2023. szept. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Van aki ismeri olyan jól a női testet hogy többször is rásegít h elélvezzek.Nem az aki legközelebb áll hozzám de mégis eléri hogy reszketve élvezzek el😀
2023. szept. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell semmit feszíteni, jön majd magától. Előtte menj el pisilni, hogy bátrabban el tudd engedni magad. Ez G-pontost orgazmusnak igérkezik. Kell hozzá egy jó közepes méret és felfelé ívelő pénisszel lehet könnyebben elérni. Nekem ilyen van, csak onnan tudom.


Amit a 2-es ír, az sima csiklóorgazmus aktus alatt. Ha annyira profi lenne a szeretője, akkor csiklózás nélkül is menne...

2023. okt. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
3as majd továbbítom a válaszodat neki 😁de eddig a legtöbb nőjenél összejött ez.Nem sima ugyanis volt pár pasival részem szexben és vele olyan kéjérzetet okoz amiben nem nagyon volt részem
2023. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!