Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közbeni orgazmus általáno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbeni orgazmus általános? Ha nem, vagy esetleg sose történik meg az baj?

Figyelt kérdés

Szex közben sose tudok elmenni, valahogy máshogy élvezem azt. Viszont nyalás során igen, szóval más formátumban elmegyek.

Arról is hallottam, hogy kétféle orgazmus létezik: csiklós / hüvelyi orgazmus. Elviekben a nők kevés %-a tud hüvelyit átélni. De elsődlegesen nem is ez lenne a kérdésem, hanem a csiklós orgazmus szex közben. Vagy bármilyen, mindegy.



2019. febr. 9. 23:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Bármilyen
2019. febr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hasznos válasz...thx
2019. febr. 9. 23:19
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A nyalás közbeni orgazmus is orgazmus! És az is szex közben van...Úgyhogy van orgazmusod ,na :)
2019. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szex közben sose volt orgazmusom.

De nyalással vagy csikló izgatással pedig van.

Nem hiszem h baj lenne nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra

2019. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nálunk a nyalás az nem a szexszel van egybekötve, hanem konkrét kielégítés a célja, ha így másképp fest. És csiklósra is gondolok én itt nem csak hüvelyire.
2019. febr. 9. 23:57
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csiklós is lehet szex közben persze hogyba közben magad vagy a párod kellő képp izgassa ahogyan kell. A hüvelyi orgazmus nálam, azoknál a lányoknál akikkel eddig voltam, mindig intenzivebb volt mint a csikló általi orgazmus. 3-pont is található a hüvelyen belül, és mind a három más más erősségü orgazmussal zárható.
2019. febr. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is csak nyalástól volt elég sokáig aztán egyszercsak kutya pózban voltam és hirtelen felindulásból a csiklómhoz kaptam. Ott is nedves voltam rendesen és így a kettőt egyszerre izgatva sikerült. Szerintem próbáld meg te is csak figyelj, hogy ne legyen száraz a csiklód mert nagyon érzékeny olyankor
2019. febr. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A szex közbeni orgazmus tanulható! Ti csak egymás bénaságait hitetitek el egymással hogy az normális! Álszent pitsák! Előbb tanuljátok meg az orgazmust egyedül, utána dugjatok csak! Nagyon nehéz 12-13 éves kortól 17-18 éves korig ezt megtanulni! Az 5 teljes év!
2019. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#8

Nagyon jól el tudok jutni orgazmusig magamnak is, ezzel nincs baj :)

21L!

2019. júl. 19. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:

Aki velem szeretkezik, annak általános. Most ezt nagyképűség nélkül mondom. VOlt már több nő, akinél én jártam sikerrel először. Erre nagyon büszke vagyok. Persze volt olyan lány is, akit nem tudtam eljuttatni, de őt más pasi sem.


Szerintem csak akkor baj a hüvelyi orgazmus hiánya, ha az egyént megviseli, és nem elég neki a csikló orgazmus. (Ami ironikus, mert ameddig nem tudod milyen a hüvelyi, addig nem tudhatod azt sem biztosan, hogy elég volt-e a másik)


Megjegyzés: Egyesek harmadik csoportba sorolják a G-pont orgazmust. Valóságos jelenség, láttam, tapasztaltam de fogalmam sincs hogy az agyban ugyan azokat a területeket aktiválja-e.

2019. okt. 27. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!