Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közbeni orgazmus általáno...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közbeni orgazmus általános? Ha nem, vagy esetleg sose történik meg az baj?

Figyelt kérdés

Szex közben sose tudok elmenni, valahogy máshogy élvezem azt. Viszont nyalás során igen, szóval más formátumban elmegyek.

Arról is hallottam, hogy kétféle orgazmus létezik: csiklós / hüvelyi orgazmus. Elviekben a nők kevés %-a tud hüvelyit átélni. De elsődlegesen nem is ez lenne a kérdésem, hanem a csiklós orgazmus szex közben. Vagy bármilyen, mindegy.



2019. febr. 9. 23:12
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De én most nem csak a hüvelyiről beszélek, mert arra tényleg nagyon kevés nő képes. A sima csiklósról inkább, arra már majdnem mindenki képes vagy így vagy úgy. Tehát az a kérdés igazából.
2019. okt. 27. 11:42
 12/13 anonim ***** válasza:

"mert arra tényleg nagyon kevés nő képes"

Mire alapzod ezt az (amúgy teljesen téves) állításodat?

2019. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
nagyon sok helyen olvastam. egy időben utánajártam ennek a témának. Miért nem igaz? Én eddig bárhol olvastam a jüvelyi orgazmusról, azt írták, hogy kevés %-a képes rá a nőknek( a szerencsésebbek).
2019. okt. 27. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!