Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egyes kutatások szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes kutatások szerint lehet, hogy nincs is hüvelyi orgazmus!?

Figyelt kérdés

A tudósok szerint ( akik nyilván nem csak férfiak) a csiklónak van egyedüli szerepe az orgazmusban , a hüvelyben ergyszerűen túl kevés az idegvégződés ,csak utódnemnzési / reprodukciós funkciója van, semmi más. Ergo: csak egyfajta orgazmus van, ami a csikló stimulálásával váltható ki.

G pont és semmilyen pont nincs ennek megfelelően.

Viszont az tény, hogy as csiklóban rengeteg idegvégződés van, kb.olyan, mint egy kéjerőmű.

Szerintetek?



2019. febr. 9. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Ezt én is így gondolom hogy nincs. Inkább különböző erősségű és hosszú orgazmus van, de az mind egyféle csak más érzetet ad. Sokmindentől függ a dolog,de egy biztos csikló nélkül nincs.
2019. febr. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Én már okoztam G ponti orgazmust nőnek. Viszont az igaz, hogy a nők sokfélék. Tehát van akit lehet G pontnál is izgatni van akit csak a csiklónál lehet. Van olyan aki pusztán a melle nyalogatásától képes elélvezni. Az milyen orgazmus?:)
2019. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
42%
Sokkal intenzívebb a hüvelyi, és a gát annyira vékony (aki nő benyúl egyszerre punciba és popsiba érzi, hogy kb 1-2mm) és popsiban is el lehet élvezni, mert ha a pasi úgy nyomja akkor eléri simán a gáton keresztül a G pontot. .Ha abszolút nem érnek a csiklómhoz, és én se, akkor is el tudok menni, sőt, nekem intenzívebb az orgazmus ha hozzá sem érnek. De ahhoz kell technika és méret. Sok férfivel voltam, de nagyon kevéssel tudtam elmenni. Volt 2 éves kapcsolatom, renszeres szexuális élettel és 0 orgazmussal, és van akivel elmentem hüvelyben elsőre.
2019. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kedves 3! A kutatás szerint nincsen, vagy kevés ideg van a hüvelyben, ahhoz, hogy abból bármilyen ingerület legyen. A nők 2/3-a hazudik egyébként ( ez más kutatás) ha a hüvelyi orgazmusukról kérdezik őket, mert nincs is, legalábbis csikló stimuláció nélkül :)
2019. febr. 9. 15:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudom mi az, amit megélek, de lehet több, mint orgazmus. Gondolom férfi vagy. Neked volt orgazmusod popsiba, neked van prosztatád, van olyan férfi, akinek van. Nem hinném, hogy nekem bekamuzná egy meleg férfi, hogy ő elment már popsiba, amikor semmit nem akar tőlem és én sem tőle. Ugyanez, van G pontos orgazmus, aki meg a ciciizgatástól elmegy, az tök jó lehet, de sztem nem olyan igazi.
2019. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A popó más, abban vannak idegek, + ott a prosztata.
2019. febr. 9. 16:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor meg a prosztatás is kitalálták és nincs is prosztatátok, kamu az egész. :D tessék. Úgy lennék legalább 1 napra férfi. van, aki spontán elmegy, nekem meg az a hihetetlen - nő és férfi is, de elhiszem, csak nem kamuzza be. [link] nem tudom mennyire megbízható az oldal és mi valóságalapja van.
2019. febr. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem igaz. 31/N
2019. febr. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy egy pasi jobban tudja, mit élnek át a nők, meg mit éreznek. Mi is lenne velünk az ilyen pasik nélkül?
2019. febr. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

"Szerintetek?"


Ritkán szoktam ilyen konfrontatívan fogalmazni, de mégis mi a fenéért teszel fel egy kérdést, ha szemmel láthatóan nem vagy nyitott a válaszokra, csak a saját véleményedet szajkózod, ha meg valaki azzal ellentétes tapasztalatot ír le, akkor kvázi kijelenteted - kutatásokra hivatkozva - hogy nem mond igazat?


Nekem is van hüvelyi orgazmusom, jellegében is nagyon más érzés, mint a csikló orgazmus, és mellé sokkal mélyebb, intenzívebb.


De ettől még elfogadom, hogy a te világodban,a te hitrendszeredben nem létezik olyan, hogy hüvelyi orgazmus.


Csak pont annyira nincs rám hatással ez a meggyőződés, mint amennyire téged láthatóan nem érdekelnek a saját meggyőződéseddel ellentétes tapasztalatok.


"Ergo: csak egyfajta orgazmus van, ami a csikló stimulálásával váltható ki."


Persze, brit tudósok egyszer biztos azt is meg akkor tudják majd magyarázni, hogy akkor hogy létezhetnek olyan nők, akik a mellbimbójuk izgatásától is el tudnak élvezni, csak még serényen dolgoznak azon, hogy erre logikusan gondolkozó emberek számára is elfogadható magyarázattal szolgáljanak.


Ha meg netalán elvéreznek ezzel a feladattal, akkor még mindig kijelenthetik, hogy a nők - ezzel kapcsolatban is - hazudnak, mert ha ők egyszer kitaláltak egy elméletet, akkor az úgy van, és kész. xD

2019. febr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!