Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért undorodnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért undorodnak attól ha egy pasi kiveri a farkát és elélvez? Én pl ma háromszor is kivertem a farkam.

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Érdekes. Egyik barátnőm sem undorodott tőle soha.
2023. okt. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Talán azért Béla, mert nem a busz pályaudvaron kéne csinálni.
2023. okt. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Valószínűleg azért, mert "nyominak" és "gáznak" látják a dolgot, mert mégis csak egy olyan szituáció amiben a legtöbb ember nem szívesen mutatkozna. De egyébként ez csak akkor áll, ha az illető férfi nem jön be nekik. Ha van szimpátia és van vonzalom akkor nem undorodnak. De nyilvánvalóan egy nyomi alak vagy esetleg egy perverz undorító lesz a nőknek.
2023. okt. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem undorodnak tőle csak nem érdekli őket hogy te hogyan recskázol. Undorodni akkor fognak tőled ha elkezded ezzel traktálni vele.
2023. okt. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem undorodom, szimplán hidegen hagy egy random pasi recskázása.

Ha a pasim csinálja, előttem, az meg sokszor kifejezetten izgató tud lenni.

2023. okt. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sperma
2023. okt. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fedetlen makk
2023. okt. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!