Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párjának kb háromszor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párjának kb háromszor akkora melle van mint nekem, akkor mit néz az enyémen?

Figyelt kérdés
A kosaras "vagyok", ráadasul sportmelltartót hordok, amiben még kisebbnek tünik, mintha sima melltartót hordanék. De persze nem látszik át soha semmi! Amikor találkozunk vagy elmegyünk egymás mellett látom h rá néz. Meg ha valami fiatal gyerek lenne megérteném, de felnőtt ember, plusz a barátnőjének bőven nagyobb van.
2021. márc. 21. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Ez egy jelzés, utalás arra hogy kis mell ide vagy oda, akkor is meghúzna.
2021. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Az újdonság varázsa! A párját már sokszor látta, de a tiedét még nem!
2021. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ertem, koszi a valaszokat
2021. márc. 21. 20:35
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A kis mellek is izgatók.
2021. márc. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Légyszi ne pontozzatok le, de lehet pont azt nézi, hogy lapos vagy.
2021. márc. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hat az is lehet:)
2021. márc. 21. 20:48
 7/11 anonim ***** válasza:
73%

Őszintén, nem értem ezen miért lehet meglepődni.

Aki férfi az férfi. Megnézzük, ha kell, ha nem.

+ az első kommentelőnek tudok igazat adni. csak azért mert valakinek nagyobb van, az nem azt jelenti, hogy jobb is. annyira szomorú, hogy az emberek sztereotípiákban nőnek fel és ezekre alapoznak..


Ja és am, mind emberek vagyunk. nem gondolom, hogy te se néznél meg egy hasonlóan jó palit, mint pl a barátod. lehet a te palid jobban ki van gyúrva, de, ha a másiknak meg szép arca van? csak odapillantasz nem?

na látod, máris érted a lényeget! :)

2021. márc. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%
Lehet pár oka, nézz a szemébe és a tekintetéből látni fogod miért skubizza. Lehet a formás mellek tetszenek neki és nem méretbolond, lehet csak az alakod nézi, lövésünk sincs. Ismered a mondást hűséget nem vakságot :)
2021. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
34%

Mit nem lehet azon megérteni hogy ha nagy egy mell, azzal nem szebb és nem jobb semmivel mint a kisebb.

De azért bármilyen furcsa is a legtöbb férfi összeségében nézi a nőt, nem csak mellet meg a segget.

Nagyon fontos az egyénisége , és ez ha megvan akkor persze nézi tovább is.

Bizony az arc az siokall fontosabb ezektől. Majd utána jön a mell csak.

2021. márc. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
En megertem, csak fura mert mason nem vettem annyira eszre hogy ennyiszer oda nezne. De koszi a felvilagositast:D
2021. márc. 21. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!