KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelt kérdés

KĂ©rem tisztelettel, most a következƑ sorokat csak a befogadĂł, nyitott szemĂ©lyisĂ©gƱ emberek olvassĂĄk el. Többiek inkĂĄbb a böngĂ©szƑ vissza nyilĂĄval hagyjĂĄk el ezt az oldalt.


HĂĄttĂ©rinformaciĂł, tekintsĂŒk tĂ©nynek:

· Ne tessĂ©k extrĂ©m szĂĄmokra gondolni, de nem egy Ă©s nem kettƑ csajjal volt szerencsĂ©m intim helyzetbe kerĂŒlni. PĂĄrkapcsolat, szeretƑi viszony, barĂĄtsĂĄg extrĂĄkkal, egyĂ©b szabadidƑs dolog


·Eddigi partnereim több mint 50% -ĂĄnak okoztam hĂŒvelyi orgazmust. (Akikkel csak petting volt, Ƒket Ă©rtelem szerƱen nem szĂĄmoljuk ide)


· Több nƑ is volt (szĂĄm szerint 3 lĂĄnyra biztosan emlĂ©kszem), akiknek mĂĄs pasival nem ment a hĂŒvelyi. Volt akinek a csiklĂłs sem, de ez most mellĂ©kszĂĄl.


A pĂ©niszem hosszĂĄt tekintve ĂĄtlag tartomĂĄny teteje, vastagsĂĄga teljesen ĂĄtlagos, vagy talĂĄn picit vĂ©konyabb is (AttĂłl fĂŒgg ki mit tekint ĂĄtlagosnak Ă©s hogy mĂ©rik. Én nem a tövĂ©nĂ©l mĂ©rem, nem tĂșl lazĂĄn). Viszont hangsĂșlyos makkal rendelkezem, Ă©s felfelĂ© Ă­velt a farkam.


Kérdés: emiatt esetleg csak részben ezért történhetett hogy minden statisztikai kimutatåst megcåfolódott, vagy ennek (péniszem tulajdonsågai) ellenére?



2023. szept. 30. 20:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** vĂĄlasza:
94%
Hazudtak neked.
2023. szept. 30. 20:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 2/42 anonim ***** vĂĄlasza:
67%

Ahogy a penisznek Ășgy a puncinak is vannak paramĂ©terei. Hossz, vastagsĂĄg, dolesszog. EgyszerƱen van igen Ă©s van nem osszeillƑ farok-punci. Lehet nekik epp kompatibilis voltĂĄl. Mind a mellett nagyon sok mĂșlik a lelki, hangulati rĂ©szĂ©n, amit nem tudunk.

Harmadszor, nem mondom h mindenki hazudik, de nĂ©ha van kegyes hazugsĂĄg is. Kitudja mi volt az igaz. Lehet csak nem mondtak, h mindenkivel elelveznek. MĂ©gis csak hĂŒlyĂ©n hangzik.

Ezt Ă­gy nehĂ©z megmondani barĂĄtom. SƑt, kicsit a vilĂĄgegyetem megvĂĄlaszolatlan kĂ©rdĂ©seit feszegeted.

Ha van 7 vagy 9 csoda, sok nƑ esetĂ©ben az orgazmusuk ugyan ilyen megfejthetetlen rejtĂ©ly :D jĂł persze valaki betudja lƑni h mi nĂĄla a "jĂł", de sokan nem.

2023. szept. 30. 20:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 3/42 anonim ***** vĂĄlasza:
31%

Csak megjĂĄtszottĂĄk az orgazmust.


15 centivel te ilyesmit nem tudsz okozni.

2023. szept. 30. 20:15
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 4/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

1-es, szerintem Ă©rdemes lenne Ășjra elolvasnod a kĂ©rdĂ©st. Ezen kĂ­vĂŒl tudom hihetetlen, de vannak Ƒszinte emberek is.

3-as, nem tudom honnan szaladt a fejedbe az a 15cm, remélem nem fåj hogy nem annyi!

2023. szept. 30. 20:28
 5/42 anonim ***** vĂĄlasza:
98%

fĂșĂșĂș te aztĂĄn maximalista ember lehetsz. az a korrekt szöveg te jĂł Ă©g :D

éppen csak valahol valami ållítmåny kimaradt.. vagy alany. milyen statisztikai kimutatåsra gondolsz? meg ki a fene hívja így ami történt vele?

amennyire bonyolult embernek tƱnsz csodĂĄlom hogy ennyi nƑd volt.

2023. szept. 30. 20:32
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 6/42 anonim ***** vĂĄlasza:
95%
ritkĂĄn mondanĂ©k ilyet de te ne az összetett hanem a tƑmondatokat gyakorold. plĂĄne egy ilyen oldalon. ez nem disszertĂĄciĂł hanem csöves bĂĄnatok oldala Ă©s az itt lĂ©vƑktƑl vĂĄrsz vĂĄlaszt tehĂĄt alkalmazkodj ha ennyire okos vagy :)
2023. szept. 30. 20:34
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 7/42 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
KikĂ©rem magamnak, nem vagyok csövesbĂĄnat....na jĂł, egy kicsit, de akkor is!😄
2023. szept. 30. 20:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 8/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

5-ös, vannak olyan csajszik (tizenéves kor utån gyakoribb), akik nem csak pofira, magassågra, vållszélességre és izmokra gerjednek hanem biz' az intellektusra (!)IS(!)


SzĂłval nem veszem zokon ha kĂ©telkedsz, talĂĄn nem ugyan azon a halmazom szereztĂŒnk tapasztalatot.


6-os, nem baj, ha nem mindenki ért. Ha a szövegértéssel gondja van valakinek, akkor a vålaszt sem tudnå megadni. Max talålgatna valamit keserƱ szåjízzel, mint egyesek

2023. szept. 30. 20:42
 9/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
A tövĂ©nĂ©l kell mĂ©rni felĂŒlrƑl Ă©s nem nyomod be a csontig. Így nem tudsz rĂĄcsalni +2 centit.
2023. szept. 30. 20:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 10/42 anonim ***** vĂĄlasza:
97%

nem kĂ©tkedek Ă©n semmiben de amit te most itt elƑadsz.. az okoskodĂĄs totĂĄl feleslegesen :D

a kĂ©rdĂ©s lĂ©nyegi rĂ©sze kb utolsĂł 3 bekezdĂ©s.. elƑtte meg nagykĂ©pƱsködĂ©s.

nem rossz szåndékból mondom.

de Ă©rtem mirƑl van szĂł, szerintem a FormĂĄja miatt, Ă©s mert gondolom jĂłl hasznĂĄltad

2023. szept. 30. 20:43
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!