KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelt kérdés

KĂ©rem tisztelettel, most a következƑ sorokat csak a befogadĂł, nyitott szemĂ©lyisĂ©gƱ emberek olvassĂĄk el. Többiek inkĂĄbb a böngĂ©szƑ vissza nyilĂĄval hagyjĂĄk el ezt az oldalt.


HĂĄttĂ©rinformaciĂł, tekintsĂŒk tĂ©nynek:

· Ne tessĂ©k extrĂ©m szĂĄmokra gondolni, de nem egy Ă©s nem kettƑ csajjal volt szerencsĂ©m intim helyzetbe kerĂŒlni. PĂĄrkapcsolat, szeretƑi viszony, barĂĄtsĂĄg extrĂĄkkal, egyĂ©b szabadidƑs dolog


·Eddigi partnereim több mint 50% -ĂĄnak okoztam hĂŒvelyi orgazmust. (Akikkel csak petting volt, Ƒket Ă©rtelem szerƱen nem szĂĄmoljuk ide)


· Több nƑ is volt (szĂĄm szerint 3 lĂĄnyra biztosan emlĂ©kszem), akiknek mĂĄs pasival nem ment a hĂŒvelyi. Volt akinek a csiklĂłs sem, de ez most mellĂ©kszĂĄl.


A pĂ©niszem hosszĂĄt tekintve ĂĄtlag tartomĂĄny teteje, vastagsĂĄga teljesen ĂĄtlagos, vagy talĂĄn picit vĂ©konyabb is (AttĂłl fĂŒgg ki mit tekint ĂĄtlagosnak Ă©s hogy mĂ©rik. Én nem a tövĂ©nĂ©l mĂ©rem, nem tĂșl lazĂĄn). Viszont hangsĂșlyos makkal rendelkezem, Ă©s felfelĂ© Ă­velt a farkam.


Kérdés: emiatt esetleg csak részben ezért történhetett hogy minden statisztikai kimutatåst megcåfolódott, vagy ennek (péniszem tulajdonsågai) ellenére?



2023. szept. 30. 20:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
MiĂ©rt nem Ă­rod le? Így nem sok Ă©rtelme van a kĂ©rdĂ©snek.
2023. okt. 4. 20:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 32/42 anonim ***** vĂĄlasza:
15%

de mĂ©r hĂșzzĂĄk le a kommentem? :D annyit Ă­rtam hogy bĂ­ztatom Ƒt.. megvan ldva hasznĂĄlja ki

nem Ă©rtem..ne itt depizzetek meg hĂșzkodjatok le kommenteket.. kezdjetek valamit az Ă©letetekkel :)

2023. okt. 4. 20:16
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 33/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

32 melyik kommenteket Ă­rtad?


EgyĂ©bkĂ©nt valaki kĂ©rdezte mekkora meg miĂ©rt nem ĂĄrulom el. NĂ©zd, a pontos mĂ©ret csak akkor szĂĄmĂ­tana ha tudnĂĄd azon nƑk anatĂłmiai adottsĂĄgait Ă©s szexuĂĄlis preferenciĂĄit, akiknek okoztam orgazmust meg azokĂ©t is akiknek nem sikerĂŒlt.


Ezt Ă©n sem tudom, Ă­gy teljesen irrelevĂĄns hogy pontosan mennyi az annyi.


Masrészt akårmit is írok, csak a savat öntenék

2023. okt. 4. 20:27
 34/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
De akkor, honnan a f*szbĂłl kellene tudni, hogy a pĂ©nszied miatt volt-e amit Ă­rtĂĄl? :D Értem Ă©n, hogy felfelĂ© Ă­velt, meg hangsĂșlyos makk. De mihez kĂ©pest hangsĂșlyos? A felfelĂ© Ă­velt is van akinek bejön van akinek nem. Akkor ez sem szĂĄmĂ­t, mert lehet olyan nƑkkel voltĂĄl többsĂ©gben akiknek pont bejött. De az Ă­velt mĂ©g pĂłz fĂŒggƑ is.
2023. okt. 4. 20:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 35/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Látod, meg el se mondtam mekkora, máris csesztetsz 😁
2023. okt. 4. 20:49
 36/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
AzĂ©rt csesztetlek, mert Ă­gy nem lehet a kĂ©rdĂ©sre vĂĄlaszolni. Nagyon nem mindegy, hogy egy 10 centis kerĂŒlethez kĂ©pest hangsĂșlyos a makk vagy egy 13 centishez. MindkettƑt lĂĄttam mĂĄr ĂĄtlagnak. A hossz sem mindegy, hogy a 13 centist vagy a 16,5 centist nĂ©zzĂŒk.
2023. okt. 4. 20:51
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 37/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Figyelj.


KĂ©pet nem raknĂ©k ki. EgyrĂ©szt ugye bennem is vannak gĂĄtlĂĄsok. MĂĄsrĂ©szt nem is szabad ilyesmit linkelni sem (hogy miĂ©rt nem lehet olyan tĂ©mĂĄban ami eleve 18+ kategĂłria, arrĂłl ne engem kĂ©rdezz. Mint ahogy arrĂłl se, miĂ©rt nincsenek hitelesĂ­tve a felhasznalĂłk nemĂŒk Ă©s koruk vĂ©gett)


De ha leírom mennyi, akkor lesz 3 féle ember aki belém åll.


1. az a fajta csaj, aki ismerettsĂ©gi körĂ©ben is csak legendakĂ©nt ismeri a hĂŒvelyi orgazmust. TalĂĄn Ă©pp szƱz is az illetƑ. Jön majd a "jĂł bornak nem kell cĂ©gĂ©r" Ă©s a "mindegy milyen a pasi farka, ha ahhoz tartozik akit szeretek" mantrĂĄk. El ne felejtsem a "tudni kell hasznĂĄlni" bemondasokat se, amit azok Ă­rnĂĄnak akik mĂ©g rendesen el sem olvassĂĄk az egĂ©szet


2. Akinek enyĂ©mtƑl nagyobb (vagy esetleg csak a segglyukĂĄtĂłl mĂ©ri) majd rĂĄm licitĂĄl hogy biztos hazudok, mert neki az N+3cm -rel sem sikerĂŒlt nƑt a csĂșcsra vinni. Mintha kizĂĄrĂłlag ezen mĂșlna... -_-


3. Az irigyek. Incelek, szerĂ©nyebb testi/kognitĂ­v Ă©s-vagy Ă©rzelmi adottsĂĄgokkal rendelkezƑk, akik szerint a csajok csak megjĂĄtszottĂĄk, mert biztos olyan gyökĂ©r vagyok -most figyelj!-, hogy rĂĄ voltak kĂ©nyszerĂŒlve.


Na, pusztĂĄn ennyi az oka. Ha van mĂ©g kĂ©rdĂ©s, azt javaslom privĂĄtban tedd fel. Így is szĂ©ttrollkodtuk mĂĄr a kĂ©rdĂ©semet (Amiben partner voltam, igen)

2023. okt. 4. 21:17
 38/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
edzettetek am ma?
2023. okt. 4. 21:19
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 39/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Nem, ma nem mentem.
2023. okt. 4. 21:21
 40/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
Én sem. Pedig dagadt sz*r vagyok. De majd holnap.
2023. okt. 4. 21:41
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
1 2 3 4 5

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!