KezdƑoldal » SzexualitĂĄs » HeteroszexualitĂĄs » PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelem! A SzexualitĂĄs kategĂłria kĂ©rdĂ©sei kizĂĄrĂłlag felnƑtt lĂĄtogatĂłinknak szĂłlnak!
Amennyiben mĂ©g nem vagy 18 Ă©ves, a böngĂ©szƑd Vissza gombja segĂ­tsĂ©gĂ©vel hagyd el az oldalt.

PĂ©niszem lehet az oka? 🙄

Figyelt kérdés

KĂ©rem tisztelettel, most a következƑ sorokat csak a befogadĂł, nyitott szemĂ©lyisĂ©gƱ emberek olvassĂĄk el. Többiek inkĂĄbb a böngĂ©szƑ vissza nyilĂĄval hagyjĂĄk el ezt az oldalt.


HĂĄttĂ©rinformaciĂł, tekintsĂŒk tĂ©nynek:

· Ne tessĂ©k extrĂ©m szĂĄmokra gondolni, de nem egy Ă©s nem kettƑ csajjal volt szerencsĂ©m intim helyzetbe kerĂŒlni. PĂĄrkapcsolat, szeretƑi viszony, barĂĄtsĂĄg extrĂĄkkal, egyĂ©b szabadidƑs dolog


·Eddigi partnereim több mint 50% -ĂĄnak okoztam hĂŒvelyi orgazmust. (Akikkel csak petting volt, Ƒket Ă©rtelem szerƱen nem szĂĄmoljuk ide)


· Több nƑ is volt (szĂĄm szerint 3 lĂĄnyra biztosan emlĂ©kszem), akiknek mĂĄs pasival nem ment a hĂŒvelyi. Volt akinek a csiklĂłs sem, de ez most mellĂ©kszĂĄl.


A pĂ©niszem hosszĂĄt tekintve ĂĄtlag tartomĂĄny teteje, vastagsĂĄga teljesen ĂĄtlagos, vagy talĂĄn picit vĂ©konyabb is (AttĂłl fĂŒgg ki mit tekint ĂĄtlagosnak Ă©s hogy mĂ©rik. Én nem a tövĂ©nĂ©l mĂ©rem, nem tĂșl lazĂĄn). Viszont hangsĂșlyos makkal rendelkezem, Ă©s felfelĂ© Ă­velt a farkam.


Kérdés: emiatt esetleg csak részben ezért történhetett hogy minden statisztikai kimutatåst megcåfolódott, vagy ennek (péniszem tulajdonsågai) ellenére?



2023. szept. 30. 20:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
#20 annĂĄl könnyebb aki kimondottan nagy mĂ©retet keres, de ez csak beugrĂł szint. AttĂłl mĂ©g a szimpĂĄtia, vonzalom lĂ©pcsƑfokait ugyanĂșgy meg kell ugrani.
2023. szept. 30. 22:56
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 22/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

9, ez a calcsd jópofa weblap. Viszont kétséges mennyire valid amit ír/mutat. Eleve az adatbåzis, mert azt tudni kell, hogy orvoséknål nem a merev dåkót mérik åm, csak egy konstanssal korrigåljåk (szorozzåk) a flaccidot.


Ez valami incelsimogató oldal? 😅

2023. szept. 30. 23:04
 23/42 anonim ***** vĂĄlasza:
91%
Ha azt vesszĂŒk, hogy a bemondĂĄsos ĂĄtlag 15-17 centi között szokott lenni, akkor szerintem teljesen reĂĄlis a 14,7 centis ĂĄtlag.
2023. szept. 30. 23:09
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 24/42 anonim ***** vĂĄlasza:
96%
#23 kĂ©szĂŒlt arra is egy felmĂ©rĂ©s, hogy mennyit hazudnak a fĂ©rfiak (nyilvĂĄnvalĂłan nem tudtĂĄk, hogy ezt cĂ©lozza a vizsgĂĄlat), +2.5 cm körĂŒlre jött ki az ĂĄtlag fĂŒllentĂ©s.
2023. szept. 30. 23:10
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 25/42 anonim ***** vĂĄlasza:
21%

13-as

håt én így låtom, én speciel nem vagyok megelégedve a formåmmal odalent nekem nem hajlik felfele kicsit se :/

de az a 3 låny akikkel eddig összehozott a sors nem panaszkodnak.. most akkor minek depizni méretek, meg formåk miatt ilyen téren.

Te is mĂĄzlista vagy ennyi a lĂ©nyeg. A munka neheze Ă­gyis a fejben dƑl el.

(10 es)

2023. okt. 1. 02:45
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 26/42 anonim ***** vĂĄlasza:
2%

16 centivel, enyhĂ©n felfelĂ© Ă­velƑvel tudom ugyan ezt produkĂĄlni normĂĄl makkal!


SzĂłval nem hinnĂ©m, hogy farok fĂŒggvĂ©nye lenne ez..

2023. okt. 1. 06:46
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 27/42 anonim ***** vĂĄlasza:
36%
KĂ©rdezƑ! Biztos hogy jĂłl szĂĄmoltĂĄl? A reciprok Ă©rtĂ©ket valĂłszĂ­nƱleg nem derivĂĄltad. EzĂ©rt lehet fals az eredmĂ©nyed.
2023. okt. 4. 16:24
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 28/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:
Biztos, Ă©s jobb ha tƑlem tudod, ehhez semmilyen felsƑbb matematikai eljĂĄrĂĄs nem szĂŒksĂ©ges.
2023. okt. 4. 19:19
 29/42 anonim ***** vĂĄlasza:
90%
AmĂșgy mekkora? LEhet csak Ă©n nem lĂĄttam.
2023. okt. 4. 19:49
Hasznos szĂĄmodra ez a vĂĄlasz?
 30/42 A kĂ©rdezƑ kommentje:

Mit nem låttål? A péniszemet? Ha férfi vagy és nem orvos és nem voltål mellettem strand zuhanyzójåban, esetleg nudi strandon, akkor biztos nem låttad.


Ha nƑ vagy, akkor is pici esĂ©ly van rĂĄ, hogy pucĂ©ran lĂĄttĂĄl

2023. okt. 4. 20:07
1 2 3 4 5

Tovåbbi kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabålyzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beållítåsok | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenƑ anyagok nem minƑsĂŒlnek szerkesztƑi tartalomnak, elƑzetes ellenƑrzĂ©sen nem esnek ĂĄt, az ĂŒzemeltetƑ vĂ©lemĂ©nyĂ©t nem tĂŒkrözik.
Ha kifogĂĄssal szeretne Ă©lni valamely tartalommal kapcsolatban, kĂ©rjĂŒk jelezze e-mailes elĂ©rhetƑsĂ©gĂŒnkön!