Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már ciciorgazmusod?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már ciciorgazmusod? Kíváncsi vagyok, hogy mennyire gyakori ez az orgazmus. Az is érdekel, hogy inkább a kisebb vagy a nagyobb (D-E-F-G stb.) kosármérettel rendelkezők esetében fordul elő nagyobb arányban.

Figyelt kérdés

Ha volt neked, hány éves korodban történt? Hogyan sikerült eljutni a ciciorgazmusig?


Ha még nem volt neked, szerinted át tudnád ezt élni, ha valaki elég jól kényeztetné? Vagy nem ezen múlik.


Előre is köszönöm, ha megadod az életkorod és a melltartóméreted.



2023. szept. 30. 13:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5%
Mivan?
2023. szept. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
Igen volt többször is. Létező dolog. 26 éves vagyok és elég nagy melleim vannak. Nagyon érzékenyek a mellbimbóim. Szeretem ha kényeztetik, foglalkoznak velük. 17 évesen volt első alkalommal mell orgazmusom. Simán addig kényeztette a srác a melleimet míg éreztem, hogy úr isten nagyon jó és el fogok élvezni. Fantasztikus volt első alkalommal ezt átélni. Azóta volt sokszor. Vagy nyelvel kényeztetéstől vagy mellbedugástól szokott lenni.
2023. szept. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Figyelj! Én férfi vagyok. Orgazmusom is cak olyankor szokott lenni, ha odalent is izgatnak. De ha közben valaki hozzányúl a mellbimbómhoz, én azonnal spriccelek. Tehát valami köze csak van a mellbimbóknak az orgazmushoz. Állítólag az agyban ugyanazt a központot izgatják, mint a pénisz, vagy a csikló. Ebből eredően nekem nincs melltartóm, de a mellbimbó izgatás kérdése akkor is UNISZEX, ha hiszed, ha nem! Olvass utána!
2023. szept. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
A mérte kérdésében én inkább szkeptikus vagyok. Szerintem a hájas mell inkább érzéketlenebb, mint a kicsi. A bimbók mérete inkább, ami számít. A feleségem kis mellű, de hatalmas bimbói vannak. Imádja, ha szopogatom, cirógatom, görgetem, vagy morzsolgatom a bimbóit.
2023. szept. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%

A barátnőmnek volt, ő akkor 17 éves volt és B-kosaras.

Szerintem a méretnek semmi köze a mellorgazmushoz.

2023. szept. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%
En mar tapasztaltam ilyet. A volt paromnak 2-3x sikerült ez az egy év együttlét alatt. Kis mellű A-B kosár, egy szoptatás után. Mindig nagyon érzékeny volt neki a melle, imádta ha foglalkozok vele. Párszor sikerült pusztán az előjáték során elelveznie úgy, hogy csak a teste (punci nélkül) volt izgatva, fej és utána cici, és a cici résznél jott.
2023. szept. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyobb a mellem, C-D-s. Sokszor sikerül csak az izgatásától elélveznem, ugyanakkor mintha össze lenne kötve a puncimmal, mert ott is ugyanúgy érzem az összehúzódásokat közben, mint amilyen ritmusra ingerlik a mellem. De, nekem egyáltalán nincs nagy vagy keményedő mellbimbóm, szóval nem attól van.
2023. okt. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%
Párszor volt már mellorgazmusom. Isteni érzés.
2023. okt. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%

Bár találhatnék ilyen nőt szingli pasiként,akinek nagyobb,de kizárólag természetes cicije van,teltebb,akár érettebb,s mondjuk ilyenre képes!!!

S persze szereti,s élvezi a sexet!!!

2023. okt. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
81%
B-s szilikoncicim van, picit híztam, azóta C. Szilikon előtt és után szerettem izgatni, csak a mellbimbó izgatásával tud orgazmusom lenni. Finoman kezdeni, majd egyre gyorsabban, amíg minimálisan fáj.
2023. okt. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!