Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek a fazon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fazon festésről?

Figyelt kérdés

Őszintén én erről még nem hallottam, de az exem (na, nem véletlenül az exem már), arra kért,hogy a fanszőrzetemet fessem be feketére. Formára szoktam borotválni, alapból is fekete, de nem annyira,mint egy ázsiai nőnek. Én kiakadtam ezen a kívánságán...

Ti mit gondoltok erről csajok?


2023. szept. 7. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én is mondtam már páromnak, hogy mi lenne ha egyszer a fanszőrzetét meg hónalját kékre befestenénk, nem vetette el az ötletet.


De ha nem akarod, akkor ne tedd meg, ilyent nem szabad erőltetni. Plusz feketéről feketére hülyeség

2023. szept. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki szokta festeni.

Kékre vagy rózsaszínre is lehet.

De ha neked nem tetszik, akkor ne csináld.

2023. szept. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a f@szsag en levágom az egészet a p@csaba
2023. szept. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen,nekem is festve van.L.
2023. szept. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
És mivel festitek?
2023. szept. 12. 21:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Rendes hajfestékkel
2023. szept. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!