Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek izgató lenne az, hogy egy foglalt pasi rajta éli ki a szexuális vágyait, igényeit?

Figyelt kérdés
Aki nem szeretne levéláradatot kapni magánban is válaszolhat.

2023. szept. 7. 13:56
1 2 3
 21/30 búzaszem ***** válasza:
28%
Én rendszeresen ezt csinálom, 40 éves házas férfi vagyok. Van egy szép családom, átlagos életünk, boldog gyerekek. A külvilágnak éppen elég ennyit tudni/látni. Az pedig, hogy a vágyaim hogyan és kivel élem meg, az magánügy. Tudom persze sok álszent ember elítél emiatt, de valójában az ő életük is ugyanolyan nyomorult, ha nem roszabb, mint az enyém. Rengeteget dolgozom, foglalkozok a gyerekeimmel és még képzem is magam, sportolok is, de nekem az egyetlen igazi kikapcsolódás, amikor egy csomó stresszt feloldok magamban az igenis az, amikor használhatok egy lányt, aki persze mindenről tud, hisz végtelenül korrekt módon elmondom mi a helyzet.
júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
Bar régi a kérdés attólfügg milyen vágyak? Ha jóizles határain belül akor ok, de közben látom a kérdező is eltűnt... találtál vkit?
júl. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
39%

Engem ez izgat

Es tobbszor is volt ra alkalmam

júl. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
87%
Itt az oldalon is van egy pasi aki csak nyalni akar nőket!
aug. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat nagyon, igen
aug. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
38%
Èrdeklődnék. Írsz vagy írjak?
aug. 10. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 NTBS ***** válasza:
Biztosan van.
szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
29%
Van akivel megtudom élni a dolgaimat , de a változatosság sosem rossz persze. Támogatni is támogatnám,persze egy szint felett. Bekes megye
szept. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Más kapcsolatát nem tenném tönkre.
okt. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan en is foglalt vagyok, de szivesen beszélnék egy ilyen pasival.
okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!