Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány akinek izgató...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány akinek izgató lenne az, hogy egy foglalt pasi rajta éli ki a szexuális vágyait, igényeit?

Figyelt kérdés
Aki nem szeretne levéláradatot kapni magánban is válaszolhat.

2023. szept. 7. 13:56
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
89%
#10 Szerintem is,ez mekkora marhaság.
2023. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat. Miből gondolja bárki is, hogy ez egyoldalú dolog lenne? Lehet, hogy a pasi pl. imád kényeztetni is és azt messze átlagon felül csinálja. Egyáltalán nm arról van szó, hogy csak ürítésre kellene neki egy lány, hanem sokkal inkább olyan partnert keres akivel kölcsönösen megélhetik erotikus vágyaikat, álmaikat...:-)
2023. okt. 24. 16:11
 13/30 anonim ***** válasza:
85%

1. Azt írtad FOGLALT pasi. Ha foglalat vagy miért nem a barátnődön éled ki a vágyaidat.

2. Ha a barátnőd nem ilyen beállítottságú miért vele vagy? Miért nem keresel állandó társnak ilyen nőt?

3. Én szeretem ha használnak, lehetek igazi házi r.banc. De csak állandó kapcsolatban. Nekem a nős/kapcsolatban lévő férfiak tabuk. Szeretek első lenni. Mindneben. A kínzásban is.

2023. nov. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
En az alkalmi kapcsolatot izgatonak talalom, de mivel birtoklasi vagyam van, csak ismeretlennel utazasnal lehetseges, akirol semmit nem tudok, igy feltekenyseget sem erezhetek.
2023. dec. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
84%
Jelen
2023. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%
Lehet nem leszek most népszerű,de én a sógorommal probálnám meg.:D 26/L
jan. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ milyen vagyait akarja kielni rajtam
márc. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
74%
Ha jó pasi😀
ápr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
En most szakitottam egy ilyen lannyal. Imadja a nos ferfiakat, rendesen voltak (valoszinu meg vannak is) ilyen "hosszutavu" szeretoi kapcsolatai. Egyikuk kozben osszehozta szepen a gyerekeit is, mikozben ezzel a lannyal jart ossze egy ket menetre. Szoval a kerdesre valaszolna, igen, mindenkeppen van.....
ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
91%
Ha keményen használna az twtszene
júl. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!