Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy direkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy direkt gyorsan elelveztel hogy mehess a dolgodra?

Figyelt kérdés

Búcsúszex volt , 5 hónap után megengedtem neki hogy kínáljon de nem hiszem hogy tetszett neki mert nem sokáig csinálta és nem is igazán hagytam .

Az első menet egész jó volt de nem tudtam elelvezni, ő elment ....

Rá 20 percre ismét szex volt en voltam felül , úgy sem élveztem el. Kezdett uncsi lenni az egész meg dolgunk is volt, úgyhogy közben 2x is megnézte hogy mennyi az idő. Az egész kicsit feszült volt és mivel előtte napokig veszekedtunk , nem tudtam elelvezni ami nem is olyan nagy baj ....a második menetét elintézte 3 perc alatt, de szerintem direkt élvezett el ilyen gyorsan higy végre mehessen a dolgára.


Azután azt írta hogy találni fogok valakit aki tökéletes lesz a számomra ,valamint szex végén megemlítette hogy régebben azt mondtam neki hogy az exemnek sokkal nagyobb a farka ( ez igaz ) .


Úgy érzi hogy nem elég jó nekem?

Vagy neki kellemetlenül tag a vaginam? Vajon nem élvezte a szexet velem ?

Rosszul érezheti magát amiért nem tudott kielégíteni ?


2023. szept. 6. 11:37
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

„Büdös , alacsony , ápolatlan ,úgy néz ki mint egy rossz alkesz. Kicsi a pénisze .”


Hogy is mondjam... Ezek után el kéne higgyem, hogy szexuálisan majd megvesztél érte / illetve vesztetek egymásért? Ezt írtad ugyanis korábban, de ez a kifakadásod meglehetősen ellentmond neki.


Amúgy érződik a bejegyzéseden, hogy tele vagy frusztrációval. De most biztos kaptál egy csomó privit a nagy melleid meg a korod miatt pasiktól, akik nagyobb faszokat ajánlanak fel.

2023. okt. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Hogy lehet akarni a gyors elélvezést? 😁

Nekem sokszort azt kellett akarni, hogy ne gyors legyen...

2023. okt. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

El sem hiszem kérdező, hogy nem olvasod magad után amiket írsz. Az elején olyan hangnemben írtál róla, hogy miért viselkedik így veled, talán megbántottad? Meg, hogy neked kellett volna ha másképp lett volna stb.. ráadásul te is akartál egy búcsú szexet vele.

Ezek után leírod, hogy egy büdös, ápolatlan, bunkó, kisfarkú stb. Ebből pedig csak sértődés érződik, mégpedig az, hogy nem akar már téged és ezt nem bírod elviselni. Mert ha te tényleg egy ápolt, tiszta, magára adó nő vagy akkor soha, egyszer sem feküdnél össze egy büdös, ápolatlan alkesszel. Ráadásul többször, szakítás után is. Én férfi létemre az életben nem voltam olyan nővel akit ápolatlannak találtam. Szóval csak egy sértődött nő vagy akit elhagytak, eldobtak és nem bírod elviselni. Erre utal különben a farka leblamálása is, muszáj volt akkor olyat mondani amivel megalázod. A kérdésre válaszolva, nem , nem lehet felgyorsítani az elélvezést. Húzni lehet de, hogy azt mondjam magamnak, hogy most nincsen sok időm ezért 1 perc alatt elmegyek ez nekem soha nem menne.

2023. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!