Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy direkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy direkt gyorsan elelveztel hogy mehess a dolgodra?

Figyelt kérdés

Búcsúszex volt , 5 hónap után megengedtem neki hogy kínáljon de nem hiszem hogy tetszett neki mert nem sokáig csinálta és nem is igazán hagytam .

Az első menet egész jó volt de nem tudtam elelvezni, ő elment ....

Rá 20 percre ismét szex volt en voltam felül , úgy sem élveztem el. Kezdett uncsi lenni az egész meg dolgunk is volt, úgyhogy közben 2x is megnézte hogy mennyi az idő. Az egész kicsit feszült volt és mivel előtte napokig veszekedtunk , nem tudtam elelvezni ami nem is olyan nagy baj ....a második menetét elintézte 3 perc alatt, de szerintem direkt élvezett el ilyen gyorsan higy végre mehessen a dolgára.


Azután azt írta hogy találni fogok valakit aki tökéletes lesz a számomra ,valamint szex végén megemlítette hogy régebben azt mondtam neki hogy az exemnek sokkal nagyobb a farka ( ez igaz ) .


Úgy érzi hogy nem elég jó nekem?

Vagy neki kellemetlenül tag a vaginam? Vajon nem élvezte a szexet velem ?

Rosszul érezheti magát amiért nem tudott kielégíteni ?


2023. szept. 6. 11:37
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Igazából megbeszéltük hogy szakitunk mert egyszerűen nem működik koztunka kapcsolat viszont szexuálisan vonzodunk egymáshoz ,megvan a kémia és a szenvedély ma is már az ajtóban egymásnak estünk , úgyhogy megbeszéltük hogy miután 2 napja szakítottunk meg egyszer utoljára találkozunk és szexelünk . Ő most munka miatt amúgy is külföldön lesz pár hétig .


Remélem így már érthetőbb :-)

És mivel rengeteg veszekedés volt az utóbbi időben ,ezért nem volt orgazmusom és lehet hogy azt gondolja hogy a mérete miatt.


És igazából férfiakhoz szólt a kérdésem hogy nekik milyen érzés ha a nőnek nincs orgazmusa 2 menet alatt sem tehát többszörös próbálkozás ellenére .

Azon is gondolkodom hogy nem élvezte velem a szexet és szándékosan ment el 2-5 perc alatt . Ez lehetséges?

Lehet hogy nem elég szűk neki a vaginam és ezért említette meg a méretes" dolgot?


Azóta annyit írt hogy élvezte velem és biztos benne hogy nemsokára megtalálom a partnerem aki tökéletesen illik hozzám .

2023. szept. 6. 13:24
 12/43 A kérdező kommentje:
10-marmint 5 hónapig jártunk . A szakítás még csak most történt .
2023. szept. 6. 13:25
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
És a pasidnak 5 hónap után jutott eszébe hogy lehet kicsi a kukaca hozzád? Vagy ezt most nem értem 😅
2023. szept. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
13 , most hogy nem tudott kielégíteni most eszébe jutott hogy egyszer egy veszekedés alkalmával mondtam hogy az exemnek nagyobb a farka .
2023. szept. 6. 13:35
 15/43 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem ebben a kaocsolatban nem vele vagy a szexel volt a legnagyobb baj.

Te beteg vagy komolyan

2023. szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
15, es elmondanad hogy miért ?
2023. szept. 6. 13:46
 17/43 anonim ***** válasza:
85%

Te hülye vagy? Szakítás után szex, olyankor az ember lelkileg - érzelmileg alkalmatlan ilyenre....

Tudod mit, szexelj velem egy összejöttünk előttit, ha meg nem jövünk össze akkor egy szakítás előttit....🤣🤣🤯

2023. szept. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
22%
Maszti kb. 5-6 egy nap, szex az talán 3-4 pár éve, 38/F
2023. szept. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
87%
14. Konkrétan leszóltad a farkát, ezek után mit vársz? Ahol a veszekedésben az exek farkai kerülnek szóba, ott jobb is az egész kapcsolatosdit befejezni. Legalábbis én elküldenélek a francba.
2023. szept. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hány évesek vagytok? :)
2023. szept. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!