Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy direkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy direkt gyorsan elelveztel hogy mehess a dolgodra?

Figyelt kérdés

Búcsúszex volt , 5 hónap után megengedtem neki hogy kínáljon de nem hiszem hogy tetszett neki mert nem sokáig csinálta és nem is igazán hagytam .

Az első menet egész jó volt de nem tudtam elelvezni, ő elment ....

Rá 20 percre ismét szex volt en voltam felül , úgy sem élveztem el. Kezdett uncsi lenni az egész meg dolgunk is volt, úgyhogy közben 2x is megnézte hogy mennyi az idő. Az egész kicsit feszült volt és mivel előtte napokig veszekedtunk , nem tudtam elelvezni ami nem is olyan nagy baj ....a második menetét elintézte 3 perc alatt, de szerintem direkt élvezett el ilyen gyorsan higy végre mehessen a dolgára.


Azután azt írta hogy találni fogok valakit aki tökéletes lesz a számomra ,valamint szex végén megemlítette hogy régebben azt mondtam neki hogy az exemnek sokkal nagyobb a farka ( ez igaz ) .


Úgy érzi hogy nem elég jó nekem?

Vagy neki kellemetlenül tag a vaginam? Vajon nem élvezte a szexet velem ?

Rosszul érezheti magát amiért nem tudott kielégíteni ?


2023. szept. 6. 11:37
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Igen. Nálam ez természetes jelenség hogy veszekedés után nem tudok elelvezni.
2023. szept. 6. 15:20
 32/43 anonim ***** válasza:
62%
Csiklós vagy hüvelyi orgazmusod volt?
2023. szept. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
53%
Egyre jobban trollnak érzem a kérdést
2023. szept. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:
33,miért is???? -_-
2023. szept. 6. 15:32
 35/43 anonim ***** válasza:
81%
Mert egy kamus troll FFI vagy!!!
2023. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
Nem, nem vagyok.
2023. szept. 6. 15:58
 37/43 A kérdező kommentje:

Már megint ezt csinálta .

Pénteken is és tegnap is, most már csak kb 40 másodperc a szex és elelvez. Állítólag nem direkt csinálja de szerintem meg igen

2023. okt. 4. 08:31
 38/43 NTBS ***** válasza:
Soha se tennék ilyet.
2023. okt. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Most akkor nem uccsó búcsúkúrás volt a legutolsó, hanem még van búcsúkúrás utáni kúrogatás is? Ez lenne a sohatöbbénemtalálkozunk?

Na jó.

Amúgy, ha nem kamu az egész, és te tényleg a csaj vagy, akkor az alábbi megjegyzéseim lennének:

1. Öt hónap az nem kapcsolat, pláne, ha ilyen kevés idő után már ilyen sokat és hevesen tudtok veszekedni, és olyat vágsz a fejéhez, amit. Oké, talán járásnak lehet mondani, de inkább csak próbáltatok járni, együtt lenni. Nem sikerült, nem vagytok egymásnak valók, még ha testileg kívántátok is egymást (van ilyen).

2. Annál nincs lejjebb, mikor egy pasival konfliktusod van, és a fasza méretével sérted meg. Ezzel minden nő tisztában van, aki tehát ezt csinálja, az bármilyen más aljasságra is képes. Ráadásul mihelyt elhangzik a szájából, soha többé nem lehet semmissé tenni, meg nincs „nem úgy gondoltam, csak meg akartalak bántani“, ezt már soha nem fogja elhinni egy férfi. És attól a pillanattól kampec a (jó) szexnek, gallyra van téve for ever.

3. Ennek fényében is furcsa a szakítás utáni szex. Mégis mit reméltél? Ő még nyilván akart üríteni egyet (keserű szájízzel) egy jó testbe, amíg még lehet, nem akarta kihagyni, de ez csak biológiai szükséglet kielégítése volt, nem szex.

4. Ha jól veszem ki, utálod, ha nyalnak, erre te pont egy kölcsönös megbántások utáni, frusztrációval teli goodbyefuckon tolod oda alamizsnaként a sunádat az orra elé.

5. Azért 43 évesen, mindössze 20 perc szünet után pár perc alatt újra elélvezni, az se mindennapos. Csak nehogy a következő pasid fejéhez meg a mostani exed potenciáját vágjad egy veszekedés során.

6. Nagyon el vagy foglalva a puncid méretével. Nem tudom eldönteni, hogy panaszkodsz, vagy felvágsz, hogy te nagy faszt is be tudsz fogadni.

2023. okt. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

39 , végre valaki aki teljesen átlátja ezt a fost! :&)

Amúgy igen , a múltkor sikerült neki 43 évesen 2 menet egymás után , ezúttal nem ment.

És inkább ne nevezzük " menetnek" mert még 1 perc sem volt.

És igen , valószínűleg csak ürítő tartalynak hasznal,az utóbbi időben már legalább megmondta őszintén hogy ha találkozunk akkor csak a szex miatt mert nem akar vele járni vagy velem kapcsolatban lenni.

Tényleg nem értem hogy miért .

Egyszerűen nem fogom fel és ezért nem sikerült még elengednem a dolgot.

Büdös , alacsony , ápolatlan ,úgy néz ki mint egy rossz alkesz. Kicsi a pénisze .

És nem akarm magam fenyezni, meg én sem vagyok egy szépségkirálynő de magasabb vagyok nála ,hatalmas melleim vannak , nem vagyok kövér, ápolt vagyok,csinos,adok magamra és 15 évvel fiatalabb vagyok . Tehát mi a gond ? Normális esetben örülnie kellene hogy vele akarok lenni ....

A köcsög még inkább csak kapcarongynak használ miközben nem valószínű hogy még egy hozzám hasonló nőt kap magának ....


Azt azért még hozzá teszem hogy nálam teljesen betelt a pohár. Az utolsó üzenetére nem válaszoltam ,amiben taglalta hogy nem szeret és soha nem is fog szeretni mert túl sok minden történt köztünk és nem illunk össze. Nem válaszolok ,nem érdekel. Azóta ő sem keres már . Igaz hogy még csak 1.5 nap telt el de most valahogy azt érzem amit eddig soha . Elég volt a 385859 szakitasbol,a veszekedesekbol stb. Mi a jó nekem ebből ? 5x annyit keres mint én ,mégsem hívott meg egy kávéra sem. Anyagilag nem támogat ( igaz nem szorulok rá de azért megtehetné) . A szex katasztrófa, büdös is mint egy gane domb.

Ha már csak szex, akkor keresek magamnak egy 30-35 éves ,ápolt ,normális férfit .

Ennyire nem utalhatom magam hogy ezt folytassam ....

2023. okt. 5. 18:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!