Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy direkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy direkt gyorsan elelveztel hogy mehess a dolgodra?

Figyelt kérdés

Búcsúszex volt , 5 hónap után megengedtem neki hogy kínáljon de nem hiszem hogy tetszett neki mert nem sokáig csinálta és nem is igazán hagytam .

Az első menet egész jó volt de nem tudtam elelvezni, ő elment ....

Rá 20 percre ismét szex volt en voltam felül , úgy sem élveztem el. Kezdett uncsi lenni az egész meg dolgunk is volt, úgyhogy közben 2x is megnézte hogy mennyi az idő. Az egész kicsit feszült volt és mivel előtte napokig veszekedtunk , nem tudtam elelvezni ami nem is olyan nagy baj ....a második menetét elintézte 3 perc alatt, de szerintem direkt élvezett el ilyen gyorsan higy végre mehessen a dolgára.


Azután azt írta hogy találni fogok valakit aki tökéletes lesz a számomra ,valamint szex végén megemlítette hogy régebben azt mondtam neki hogy az exemnek sokkal nagyobb a farka ( ez igaz ) .


Úgy érzi hogy nem elég jó nekem?

Vagy neki kellemetlenül tag a vaginam? Vajon nem élvezte a szexet velem ?

Rosszul érezheti magát amiért nem tudott kielégíteni ?


2023. szept. 6. 11:37
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
86%
Ez nem hangzik szexnek. Szerintem agyára mentél, hogy agyban nem tudsz ott lenni, csak testben.
2023. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
78%
Nem is kellett volna már ezt a szexet bevállalni. Veszekedtetek, elmúlt a vágy. Kár volt.
2023. szept. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem múlt el a vagy !!! Szenvedélyes,jó szex volt csak a testem nem képes az orgazmusra ennyi stressz után !!! Nekem ilyenkor kell pár nyugis nap amíg megnyugszok addig nem tudok elelvezni. De azért remélem neki nem volt rossz , elvégre is 2x elment .
2023. szept. 6. 11:48
 4/43 anonim ***** válasza:
86%
Hát nem tudom, én ha vágyok valakire az nem ilyen szex. Ez inkább olyan erőltetett menet lehetett. De te tudod. 🤷‍♀️
2023. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
83%

Ez a kérdés egy teljes katyvasz. Totálisan érthetetlen, és meglepne, ha bármelyikőtöknek is jó lett volna ez az egész.


Szerintem próbáld meg újrafogalmazni a kérdést, mert nem igazán világos, hogy most szakítás előtt még szexeltetek vagy miféle búcsúszex volt ez, ami után dolgotok van. Na meg a jó szex nem ott szokott kezdődni, ahol az ex farokméretét vitatják meg és az órát figyelik.

2023. szept. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:

Mennünk kellett , időpontom volt ... Neki is dolga volt de szakítás utáni utolsó szex volt .

Tényleg nem volt rossz , de szerintem úgy érzi hogy nekem nem elég amit nyújt én meg úgy érzem hogy én nem vagyok megfelelő a szexben a számára és ezért említette meg a méretet

2023. szept. 6. 11:58
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakítok valakivel, nem szexelek utána már vele 😂😂😂
2023. szept. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim válasza:
65%
LoL
2023. szept. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Ezen mi a vicces ????
2023. szept. 6. 13:07
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás utáni utolsó szex? Ráadásul 5 hónap múlva. Persze ti dolgotok de nem azért szakít az ember valakivel, hogy már ne legyen vele? Többek közt szexuálisan sem. Ilyen hozzáállással azt is írhatnád, hogy szakítás utáni 15. szex nem jól sikerült.
2023. szept. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!