Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan hogy direkt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan hogy direkt gyorsan elelveztel hogy mehess a dolgodra?

Figyelt kérdés

Búcsúszex volt , 5 hónap után megengedtem neki hogy kínáljon de nem hiszem hogy tetszett neki mert nem sokáig csinálta és nem is igazán hagytam .

Az első menet egész jó volt de nem tudtam elelvezni, ő elment ....

Rá 20 percre ismét szex volt en voltam felül , úgy sem élveztem el. Kezdett uncsi lenni az egész meg dolgunk is volt, úgyhogy közben 2x is megnézte hogy mennyi az idő. Az egész kicsit feszült volt és mivel előtte napokig veszekedtunk , nem tudtam elelvezni ami nem is olyan nagy baj ....a második menetét elintézte 3 perc alatt, de szerintem direkt élvezett el ilyen gyorsan higy végre mehessen a dolgára.


Azután azt írta hogy találni fogok valakit aki tökéletes lesz a számomra ,valamint szex végén megemlítette hogy régebben azt mondtam neki hogy az exemnek sokkal nagyobb a farka ( ez igaz ) .


Úgy érzi hogy nem elég jó nekem?

Vagy neki kellemetlenül tag a vaginam? Vajon nem élvezte a szexet velem ?

Rosszul érezheti magát amiért nem tudott kielégíteni ?


2023. szept. 6. 11:37
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy annyit hozzá fűznék, hogy azért mert ő elélvezett kétszer, még nem biztos hogy ő ezt jó szexnek titulálta. Egy férfinak se attól jó a szex hogy elélvez, illetve pontositok, nem csak attól jó.
2023. szept. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
En 30 , o 43
2023. szept. 6. 15:04
 23/43 anonim ***** válasza:
85%
Azt hittem tinik vagytok. 🙄
2023. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
81%
Méggázabb 😂😂😂😂😂
2023. szept. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

Nem , de nem értem mi a bajotok ezzel. Nem működünk együtt párként és soha többé nem fogunk találkozni ebben megegyeztünk de azért egyszer meg akartunk egy szép közös órát ... Csak sajnos nem nagyon jött össze.

Valószínűleg ő sem igazán élvezte.

2023. szept. 6. 15:09
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
De ha szakítottatok mit kattogsz ezen? Nem mind1 már?
2023. szept. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Az is érdekes hogy 5 hónapon keresztül nyaggatott hogy had nyaljon ki , majd ma megengedtem és kb 10 másodperc volt igaz hogy közben tiltakoztam de akkor is ....teljesen elbizonytalanodtam. Igazából mindegy is hogy élvezte e vagy sem vagy hogy mit gondol a vaginam méretéről vagy rólam mert úgysem látjuk többé egymast
2023. szept. 6. 15:11
 28/43 anonim ***** válasza:
74%
Hát elég fura egy csaj vagy te kérdező. Bocs, ezt muszáj megkérdeznem. Előtte is mindig vaginának hívtad a puncidat amúgy? 😊
2023. szept. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:

Hahahaha

Igen

2023. szept. 6. 15:16
 30/43 anonim ***** válasza:
41%
Neked volt vele orgazmusod a "búcsúszex" előtt?
2023. szept. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!