Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lelki és mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki és mentális terhekkel járhat hosszabb távon prostinak lenni?

Figyelt kérdés
Főleg személyes tapasztalatok érdekelnek, de minden segítő kommentet szívesen fogadok. Illetve, anyagiak terén mindez hogyan térül meg?

2023. aug. 8. 00:01
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Domina életből vetted a házad?
2023. aug. 8. 10:07
 22/30 anonim ***** válasza:

Egyszerűen alkalmatlan voltál szexmunkára. Tény, hogy nem könnyű dolog, de szélsőségekről írsz; pl a lány, akivel támogatói kapcsolatban vagyok, kap tőlem lakást, autót, költőpénzt, virágot, stb., illetve soha, de soha nem voltam bunkó prostival sem. Illetve ne felejtsük el, hogy te is egy kuncsaftoddal jártál, sőt, neki szültél le.


Akárhány prostival beszélek, mind azt mondja, hogy az ügyfelek döntő részével semmiféle probléma nincs, szexéhes férjek, lúzer jófiúk és csúnya meg balfasz arcok. Az a néhány problémás eset a meghatározó élményt jelent, de messze nem ez az átlag.

2023. aug. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

22es félre értettél

Nem voltak bunkók velem

Én árról írtam h mindig kedvesnek kellett lenni .mert ha flegma vagy bunkó vagy akkor az elterjed és kevesebb lesz a vendég.

Nekem se volt bajom a vendégeimnél zöme tényleg házas vokt családos

Vont néhány szűz fiú és önbizalom hiányos.

2023. aug. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
#23 Jól van, akkor örülök, hogy neked is ilyen élményeid voltak. Az meg, hogy kedvesnek kell lenni, hát, van még ilyen munkakör azért...
2023. aug. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Persze hogy van

De a szexmunka olyan h ha a legnagyobb lelki fájdalmad van Nem mutathatod .

Más melóknál aka5 ki vehetsz néhány nap szabit .


De itt meg számolnod kell ha ki veszel 3 napot mennyitől esel el

Mennyire megy híre h huj most nem vállalsz. Mennyi lesz a tényleges kiesés kiadás és h megéri e

Persze mikor női gondok vannak akkor se vonulsz vissza teljesen 1 hétre

Olyankor van a kézi munka masszás és más egyéb akár fétish bdsm

2023. aug. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Napi 15 emberrel milyen a szex?
2023. aug. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

#25 Drágám, amikor kiderült, hogy nem lehet gyerekünk, a feleségemet vittem egyik műtétről a másikra, a szemem sem rebbent, vettem fel a telefonokat, szórakoztattam az ügyfeleket, tárgyaltam, mintha mi sem történt volna, utána meg hoztam el a feleségemet a kórházból, aki órákon át sírt. Volt olyan, hogy hónapokig rossz volt otthkn a hangulat, de mindez a legkisebb mértékben sem befolyásolta a munkámat, amiben teljesítenem kellett. Sajnos az élet az ilyen, nem egy kéjutazás.


A prostik hogyne vennének ki szabit, aki nem vesz ki szabit, minimum két hetet évközben, plusz karácsonykor 1 hetet, az ki fog égni, megbolondul. Az, hogy ez mínusszal jár, hát oké, de mínusszal jár ez a fodrásznak, az autószerelőnek és a napszámosnak is, magyarán az alkalmazottakon kívül mindenkinek.


Mondom... nem kisebbíteni akarom a küzdelmeid súlyát, de nem olyan egyediek ezek a problémák.

2023. aug. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Elértelek

És sajnálom

Remélem azóta jobban vagytok és az örökbe fogadás sikerült

2023. aug. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Nem a dominasahbol vettem a hazat hanem a rendes munkambol es hitelbol.

A sominasah nekem reszben hobbi is. De ettol meg nem fogom ingyen adni az idom.

2023. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Akkor választasz jó munkát ha hobbiként éled meg
2023. aug. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!