Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen lelki és mentális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lelki és mentális terhekkel járhat hosszabb távon prostinak lenni?

Figyelt kérdés
Főleg személyes tapasztalatok érdekelnek, de minden segítő kommentet szívesen fogadok. Illetve, anyagiak terén mindez hogyan térül meg?

2023. aug. 8. 00:01
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Volt több éves kapcsolatom amiből született egy gyerekem

De rossz és bántalmazó lett

Így amilyen gyorsan tudtam gyerekkel együtt kiléptem a kapcsolatból

Jelenleg már a 6. Évet kezdtem meg egyedül. Úgy érzem egyedül biztonságban vagyok ..

Túl sok mindent láttam és tapasztaltam ahhoz hogy egy férfi és annak szándékai mögé tudják látni ..

Ezeket most nem részletezném

2023. aug. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Persze. Érthető és sajnálom. Hogy tudtál kilépni a fizetős lány életből? Mennyire volt nehéz utána kevesebb pénzért dolgozni? És nem voltál depressziós?
2023. aug. 8. 09:23
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek apja kérésére hagytam abba

Kuncsaftom volt


Nem lettem depressziós

Inkább az volt a furcsa h emberek között vagyok és van aki meg kérdezi hogy vagyok hogy érzem magam

A pénz meg igazából h több vagy kevesebb nem volt nálam mérvado

Hisz amit a szexmunkából szedtem össze a koleszra vagy albérletre költöttem és ha tudtam mamámat támogattam szóval nem éltem én nagy luxusban . Amolyan jutott is maradt is . Nem kellett számolni az aprót zsemlére akkor még 15 ft volt 1db a spárban .. illetve nem szorultam arra h akar 1 tányér meleg levesért is elmenjek valakivel és azt tegyem amit szeretne ..


Nem egy leányálom ez az élet

Persze ne sírjon annak a szája aki kúriának áll ..

De ugye sokan azt hiszik h annyi az egész h fogom szét rakom megy és jön a következő..

2023. aug. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Értem. Ez nagyon kemény. Nem volt benned félsz az első alkalomtol? Nem éreztél undort? Előtte és utána?
2023. aug. 8. 09:41
 15/30 anonim ***** válasza:

Monden alakomnál féltem

Minden alkalom után hánytam

És 2 órán át tisztálkodtam és sírtam a zuhany alatt.

És gyűlöltem magam miatta

2023. aug. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Hogy derült ki, hogy a kuncsaftól van a gyerek?

Mindenkihez kedves, türelmes voltál?

2023. aug. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

16 mért mással nem voltam védekezés nélkül meg egy ideje együtt voltunk már mikor a tabit meg az óvszert elhagytam

+ rá kellett csak nézni a gyerekre és az apjára mintha száján köpte volna

2023. aug. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Igen türelmes voltam kedves


Annak kellett lenni hogy ne romoljon a vendéggkör

Itt hamar híre megy ha valaki bunkó a vendéggel

2023. aug. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

12 eve vagyok domina.

Ez nem jar feltetlen aktussal (csak ha vonzo a pasi) de nemi szexualis inzerakcio van benne. (Fejes kenyszer orgazmus vagy elhuzott stb)

Nekem ez jo erzes mert a vagyaimat elem ki, nyugodt szivvel szadizhatom a pasikat 🤣 van par fura emberke akik rendszeresen jarnak hozzam de amugy sok a normalis parkapcsolatban elo vagy eppen vezeto beosztasu.

Volt egy berelt helyem regebben. Most a hazam alagsoraban van kialakitva egy kb 60nm helyiseg csoport.

Ez ugye nem szokvanyos szexmunka. Valtozo a bevetel. De nekem van rendes munkam is mellette.

Ami draga volt/van benne az a felszereles a speci butorok es eszkozok beszerzese elkeszitese nem keves penz. De cserebe privatban is tudom hasznalni 🙂

2023. aug. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Igen az eszközök és berendezés kész vagyonba kerül

Még neha olyan kérésekkel jönnek a pasik h a hajad kihullik

2023. aug. 8. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!