Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet mentálisan káros hatása...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet mentálisan káros hatása ha csoportos szexben veszek részt?

Figyelt kérdés

Nemrég egy régebbi pasim meginvitált egy ilyen csoportba és azóta szinte ráfüggtem a témára. Sima szex egy pasival néha már ki sem elégít.

Imádom az egészet de bevallom néha agyalok azon, hogy vajon jó felé vezet-e ez így...


2023. máj. 3. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Az attól függ... ha kényszerből csinálod akkor rossz út. Ha örömből, akkor közelebb vihet önmagadhoz. A többes játék NEM mentális betegség! Lehet sokan nem értenek vele egyet, de az az ő életük, ez meg a tiéd!
2023. máj. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Szóval engedd el a szorongásaid, ügyelj a védekezésre és élj!

Ha azt kérdezed párkapcsolat... a swingerbe járó párok 80%-a együtt is élő pár, nagyon sokan közös gyerekekkel. Nekik ilyen a szexualitásuk, így találták meg a teljességet, a másik felüket. Nem jobbak, nem rosszabbak mint bárki más, ugyanúgy dolgoznak, gyereket nevelnek, élik az életüket, de a szexben meg ez indítja be mindkettőjüket.

2023. máj. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Mentálisan nem káros ha szereted és élvezed, ergo magadtól mész oda és nem kényszerítenek.

Védekezésre figyelj, óvszer nélkül soha!

2023. máj. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagyok az exed de ha jó csaj vagy, én is meginvitállak a mi csoportunkba. Létszám 8-12 fő szokott lenni elfoglaltságtól függően, a nemek aránya kb egyenlő, 18tól 39 éves korig. Ha érdekel írj!
2023. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem káros. 21 éves korom óta csinálom, és imádom. Nem lett semmilyen negatív hatása a mentális egészségemre, azóta már édesanya vagyok.
2023. máj. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
Csak ha akaratod ellenére történik.
2023. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%

Lehet mentálisan káros hatása ha rockzenét v. operát hallgatsz, vagy szereted a korianderes ételeket? Ez is egy ízlés, preferencia kérdésköre.

Ha mentális baj lesz belőle akkor azt magadnak csinálod: azt hogy szorongsz rajta értelmetlenül (a helyett hogy élveznéd az életet).

2023. máj. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!