Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sok szextől érzelmek nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sok szextől érzelmek nélkül, valóban kiéghet az ember mentálisan?

Figyelt kérdés

2023. jún. 14. 06:56
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
68%

Ki, de erre am is hajlamosnak kell lenni.


Màrh az érzelmek nélküli szekszre.

2023. jún. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
bármitől kiéghet az ember. a mély érzelmek nélküli szex csak azért van külön kipécézve, mert nem igazán passzol a keresztény gyökerű kultúránk ideáljaihoz.
2023. jún. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
2. Nem, szimplán valós alapja van. :)
2023. jún. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Ugy van! Ugy van! De ki mondja meg mikor, mennyi a sok? Szoval egy hülyeség!
2023. jún. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

"Nem, szimplán valós alapja van."

mint írtam, bármitól kiéghet az ember, ha sokat csinálja

a szex egy jó dolog. mély érzelmek nélkül is.

2023. jún. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
kiéghet nem kicsit egyetemen nem volt pénzem hát maradt az ősi szakma utánna 15 évig nem volt párkapcsolatom és még mindig azon kapom magam hogy ha férjem sexelni akar csak széteszem neki gyere dugj és közben az agyam azon jár h olnap az irodába hogyan csilok ezt azt
2023. jún. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Ki. Én pl nem kívánom a szexet már nagyon hosszú ideje emiatt. Nem éri meg.
2023. jún. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Senior Séf ***** válasza:
100%
A sok érzelemmentes aktus hatására eljön a pillanat, amikor észreveszed, hogy bármennyi fizikai élvezetet nyújt a szex, testileg-lelkileg kiürülsz tőle. Míg ha az imádott pároddal szerelmeskedsz, feltöltődsz, tele leszel energiával. Úgy érzed, egy hegyet el tudnál tolni. Ha ezt kiégésnek aposztrofáljuk, akkor a válaszom; igen, valóban kiéghet az ember mentálisan.
2023. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem égtem volna ki a csak szextől, ha a fiúk legalább csak egy kicsit lettek volna odaadók. Ennyire sem képesek. Kihasználnak aztán tovább állnak. Mára már el vagyok a saját világomban. Csakhogy nem azt terveztem hogy a negyvenes éveimben befejezem a társasági és szexuális életet. Márpedig nem teszem szét a lábam hogy egy kis kedvességet se kapok, ő meg elvárja hogy kielégüljön. Vannak erre pénzért dolgozó szakemberek.
2023. jún. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!