Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létező mentális betegség az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező mentális betegség az ilyen? Mi a neve?

Figyelt kérdés
Nemrég ismerkedtem egy csajjal, csak beszéltünk, nem volt köztünk semmi. Azt mondta vágyna egy normális és rendes monogám kapcsolatra lelkileg, viszont néha vannak ilyen “kattanásai” ami ha rá tör, és valaki bepróbálkozik nála, akkor nem bír ellenállni neki. És azt mondta alapból ha nincs ilyen állapotban, nem megy bele senkivel, csak amikor rá tör ez a kattanás. És mondta, hogy emiatt nem akar kapcsolatot mert ez van neki és senkit nem akarna tönkre tenni ezzel, illetve mondta hogy jár pszichológushoz is, meg vannak orvosi papírjai valami mentális betegségről, de a nevét nem mondta meg.
2023. ápr. 19. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
17%
Ninfománia
2023. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

1#


Szakértőnket hallották.

2023. ápr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bármi, de pl. elég valószínű, hogy borderline vagy bipoláris.
2023. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Mezei hülye. Sok kolléganője van.
2023. ápr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ismertem két hasonló természetű, szexuálisan impulzív nőt, mindkettő borderline volt. (Előfordult, hogy olyan férfiakkal is szexeltek, akikhez nek is vonzódtak, csak az intimitás kedvéért.) Ez persze nem jelenti azt, hogy a kérdésben szereplő nő szintén bpd-s lenne.
2023. ápr. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
#5 köszi a választ. Egyébként teljesen megértem, meg persze azt sem jelenti, hogy minden borderline ilyen szex terén, mert ismertem olyat akire semmi ilyesmi nem volt jellemző ezen a területen.
2023. ápr. 19. 19:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!