Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden telt nővel rossz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden telt nővel rossz a szex egy kis mérettel rendelkezőnek(13 cm),(Esetleg tudok valamit tenni vagy kérni a telt nőktől hogy élvezni tudjam velük a szexet)részletek lentebb?

Figyelt kérdés

hát eddig tetszettek a telt nők, viszont elmentem egy 170cm 80-85kg nőhöz velem egykorú én is kb ilyesmi alkat vagyok,mindig is ilyen nőre vágytam nem azért mert "csak" ilyen nőt kaphatok (ilyet se) de hasonló nővel képzeltem el mindig is az életem,a lényeg hogy a szex nagyon rossz volt. Nem az első eset hogy telt nővel voltam de mindig szörnyű csalódás volt.

Hogy is mondjam kutyapózba csináltuk és egyszerűen nem éreztem hogy benn vagyok,(mint ha egy hatalmas csavaranyát tennénk egy jóval kisebb távtartóra) a lökéseknél ki be járt nem fogta semmi nem tudom jobban megfogalmazni. Vékony nővel viszont elképesztően jó a szex jól szorít érzem hogy bent vagyok. Persze tetszenek az ilyen formás nők is de a telt nőkre izgultam igazán ilyen párkapcsolatot képzeltem el stb viszont most már kezdek úgy lenni vele hogy inkább fizetős vékony lány mint normál telt barátnő. Egyébként a telt nők is fizetősek voltak.


2023. aug. 5. 09:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat,sajna le kell mondanom a telt nőkről szerintem mert ha a zsírpárna is le vesz ebből a kis méretből akkor a nőnek sem jó nekem sem szóval.....

Bár fene tudja lehet adok még esélyt párszor hát ha de ha mindenképpen szexelni akarok akkor elsőnek vékony nőt kell választanom.

2023. aug. 5. 15:31
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Mivel csak fizetős nőkkel voltál, ezért kár aggódnod. Valszeg nem lesz soha barátnőd, a farokfóbiásoknak sosincs.
2023. aug. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

nem vagyok fóbiás csak ahogy írtam a telt nők jönnek be stb de pont velük nem jó a szex (igen miattam) ennyi viszont ahogy mondák lehet csak meg kell találni a nekem való nőt. (igen fizetőset)

Mert nekem nincs más lehetőség amit megértek és elfogadok nem a farkam miatt vagy is nem csak az miatt.

2023. aug. 6. 07:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!