Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden telt nővel rossz a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden telt nővel rossz a szex egy kis mérettel rendelkezőnek(13 cm),(Esetleg tudok valamit tenni vagy kérni a telt nőktől hogy élvezni tudjam velük a szexet)részletek lentebb?

Figyelt kérdés

hát eddig tetszettek a telt nők, viszont elmentem egy 170cm 80-85kg nőhöz velem egykorú én is kb ilyesmi alkat vagyok,mindig is ilyen nőre vágytam nem azért mert "csak" ilyen nőt kaphatok (ilyet se) de hasonló nővel képzeltem el mindig is az életem,a lényeg hogy a szex nagyon rossz volt. Nem az első eset hogy telt nővel voltam de mindig szörnyű csalódás volt.

Hogy is mondjam kutyapózba csináltuk és egyszerűen nem éreztem hogy benn vagyok,(mint ha egy hatalmas csavaranyát tennénk egy jóval kisebb távtartóra) a lökéseknél ki be járt nem fogta semmi nem tudom jobban megfogalmazni. Vékony nővel viszont elképesztően jó a szex jól szorít érzem hogy bent vagyok. Persze tetszenek az ilyen formás nők is de a telt nőkre izgultam igazán ilyen párkapcsolatot képzeltem el stb viszont most már kezdek úgy lenni vele hogy inkább fizetős vékony lány mint normál telt barátnő. Egyébként a telt nők is fizetősek voltak.


2023. aug. 5. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
31%

Igen, tudsz egy dolgot kérni "telt" nőktől. Ez pedig nem más, mint fogyjanak le normális testalkatúra.


Sajnos a farkadat növeszteni nem tudod, így már csak a fenti dolog maradt megoldásként

2023. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
azt mondod ha nagyobb farkam lenne akkor nem lenne gond?(mondjuk én is ezt gondolom)
2023. aug. 5. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Telt nökhöz nagy farok kell.

De ők is lehetnek szükek nem testalkat kerdese. Nekem eddig a legszűkebb az telt nő. Ugy hogy szült is.

2023. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor csak nekem nem volt szerencsém
2023. aug. 5. 10:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdező, kb hány telt nővel voltál eddig és közülük hányan voltak tágak?
2023. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Ha te is kövér vagy, a fogyás segíthet a méretedben. Személyes tapasztalat, amikor fel voltam hízva 110 kilóra 179 centisen, akkor kb 14cm volt a farkam max. Most le szálkásítottam 85 kilóra, és 16.5 cm a farkam ugyan azzal a mérési technikával. Nem tudom pontosan hogy működik ez de amióta lefogytam szemre is nagyobbnak tűnt ezért is mértem újra
2023. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

4-el voltam és mind tág volt.

Ilyet még egy vékony nővel sem tapasztaltam.

2023. aug. 5. 11:17
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, voltam én már nagyon csinos, bomba csajjal is, olyan tág volt, hogy az öklöm felment volna neki, pedig nagy kezem van.

2 nagydarab csajjal van tapasztalatom, az egyik 100 kg felett volt akkor is, neki tényleg nagy méret kellett, tág is volt, de ennek ellenére a 15 centimmel is élvezetes volt mindkettőnknek. A barátnőm pedig 95 kg körül van, kb 2-3 centit elvesz a zsírpárna, ami a punciján van, de amúgy nagyon szűk, még mikor benedvesedik is, nagyon kellemesen szorít. Az én méretemmel pont jó, de nyilván ha 12-13 centiből vesz el még 3 centit a zsírpárna, az már problémás lehet. De hidd el, csinos nőknél is van olyan, hogy olyan, mint egy végtelen barlang.

2023. aug. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%
Telt nő vagyok és szűk, nem a testalkaton múlik a hüvely állapota. Ahogy a 3. is írta. Egyik exemnek előttem vékony barátnője volt, elmondása szerint iszonyú tág volt a hüvelye. Nálam viszont nagyon élvezte a szűk puncim, ahogy eddig minden pasim.
2023. aug. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én is telt nő párti vagyok, a feleségem jelenleg (igaz pajzsmirigy betegség miatt) 130 kg.

Előttem is voltak kapcsolatai, szült is már, de így is tökéletesen szűk a puncija.

2023. aug. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!