Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akarok én lefeküdni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarok én lefeküdni a majdnem exemmel még párommal, ha nem is szeretem vele a szexet?

Figyelt kérdés

Alapvetően tetszik külsőre, a f.rka is. Meg nagyon vonzó nekem. Kémia is van.

De az együttjárás alatt (együtt élés), szinte megutáltam hogy minden reggel oráloznom "kell" neki, vagy hogy éjszakánként néha nehezen megy el, vagy én vagyok túl sikamlós néha es akkor alig érzem, vagy amikor erősen vadul akarom kapni ő pont akkor akar romantikázni, vagy éjjel jött haza és álomból ébredve kellett szexelni, meg sorolhatnám, valójában alapvetoen nem szerettem vele magát a szexet soha, (na jó pár aktus jó volt), de ezek mellett allandóan kívantam őt mint férfit, azt hogy tegye már be, adja már nekem magát, "vadásszon le", a vonzás, kémia viszont meg hatalmas.

Szakítás küszöbén vagyunk, azaz nem szexelünk, de ha csak hallom is a hangját már attol azonnal vagyok nedves, ha elképzelem ahogy rajtam dolgozik izzad, a tetkóit már az is húz nagyon, és tiltott szex érzetet is kelt az egész helyzet, kívánom akarom őt.

Azt, akivel amúgy nem szeretem a szexet..örülök hogy reggelente már nem kell dolgoznom, nem kell alatta/rajta mint egy nehezen elmenős félimpotens alatt vergődnöm, mégis jön ez a vágy, ami olyan erős, hogy a racionalitást mindent leküzd, csak érezzem már.



#rossz szexet akarni
2022. júl. 6. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez női vágy
2022. júl. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyilván nem az eszedért volt veled .
2022. júl. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nyilván nem is a szex miatt.
2022. júl. 6. 15:27

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!