Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Veletek is előfordul hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordul hogy nagyon kívánjátok a szexet?

Figyelt kérdés
Milyen gyakran, mennyire durván?Mit szoktatok csinálni ha nincs partneretek?

2022. febr. 10. 09:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%

keresek partnert


40+ f

2022. febr. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Tàvkapcsolatban vagyunk, ezért heti 1 szer van csak szex. A többi napokon meg csak kiverem.
2022. febr. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. febr. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
24%

Sajnos én hiába vagyok 30 körül már, még mindig undoríto módon kívánom a szexet, főleg, hogy barátnő mellett nincs szex négy éve.

Már várom az impotens éveket, komolyan mondom, tök jó lenne ha az lennék, lehet sokkal tisztábban tudnék gondolkodni is, nem 0-24-ben csak a puncik, cicik a seggek, az ajkak járnának az eszemben.

Lehet még könyvet is olvasnék.

2022. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak menstruáció alatt. De ezen könnyű átlendülni. Partner pedig kb mindig akadna, nem vagyok szívbajos emiatt.
2022. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Nőknek bármikor bármilyen partner található.

Férfiként ez hogyan kivitelezhető?

2022. febr. 10. 09:15
 7/23 anonim ***** válasza:
4-es Én ugyanígy voltam állandóan azon járt az eszem.40 éves korom óta teljesen megszűnt a nem i vágyam. 48F
2022. febr. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
37%

Erre van a prosti.

Vagy ha szerencséd van, akkor találsz egy béta nőt, aki olyan erős és mély önbizalom hiányban szenved, hogy amikor írsz neki, hogy jó lenne egyet szexelni, ő boldogan mond igent rá, mert egy férfi sem hederit rá.

Nekem van egy ilyen talonban, amikor csak szeretném akkor dughatnek vele. Jó, nem néz ki jól, sőt, egyenesen ronda, de puncija van, pont arra lenne jó amikor már unja az ember a kezét. Na meg ettől függetlenül lehet szexben nagyon ott van.

Próbálj meg valahol, valahogy beujjitani egy ilyen nőt.

2022. febr. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

7/

Ertelek, nos...azért kicsit félek, olyan mintha egy halalbuntetest várnék.

2022. febr. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A magam uram , ha nincs szolgás elvet követem és olyankor simán kiverem
2022. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!