Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire fogadják el a nők a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fogadják el a nők a korai magömlést? Egyáltalán ez korai magömlés, hogy behatolás után 2 - 3 perc múlva elmegyek (második menetnél is)?

Figyelt kérdés
Tényleg nem tehetek erről egyszerűen jön...
2023. aug. 1. 07:42
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
48%
#5 Aha, nekem van. Magyar szemmel nézve elég jómódú vagyok. Igaz, korai magömlésem nincs.
2023. aug. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Csak gyorstüzelőktől mentsen meg a sors! Soha többet nem játszom azt végig...
2023. aug. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
50%
Járok inkább prostikhoz.Semmilyen irreális elvárás nincs a férfival szemben.Azt mindig olvasom hogy a férfi ide menjen meg orvos meg hasonlók a nők mit tesznek hogy könnyebben kielégüljenek???
2023. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
59%
Keresnek olyan férfit aki ki tudja elégíteni őket. Ha az nem a férj, barát, partner, akkor szerető lesz az.
2023. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Vegyetek egy vibrátort és elégitsd ki nyelvel , ujjal vibrátorral.
2023. aug. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%
A legtöbben elfogadják. Onnan tudom, mert én is gyorstüzelő vagyok. 3-4-5 perceket bírom. És senki sem szivatott ezzel, sőt. Azért, mert a legtöbb férfi ennyit bír, csak mindenki szépít. És mégvalami: a nők sem akarnak mindig fél órákat reszelni.
2023. aug. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hat nem is. Se az állandó 3 perc sem jó…
2023. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Amúgy ha van rendszeres szex akkor ez megnyúlik.

Mármint nálam így van.

Ha 2 hétig nincs semmi csak magamnak verem akkor eldurranok hamar.

Viszont ha napi szinten van szex és egy nap akár többször is akkor ez elkezd húzódni..

Most épp egy ilyen időszakon vagyok túl már 15 perc simán megy első menetre.

Ehez viszont kell a jó partner.

Szóval a nőnek is kell tennie érte.

Főleg a második harmadik menetekért.

Ha totál passzív és csak várja, hogy majd te jól megdugod akkor mindegy milyen csinos akkori csak pár perces örömök én lesz része.

2023. aug. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
54%

Megoldás lehet a nő hergelése, illetve a sűrűbb szeretkezés. Pásztorórázni az jár, aki nem szereti már a másikat és minden mindegy. De ott már nem csak a szex a gond, valószínű lelkileg is el vannak távolodva.


Egy jó kapcsolatban egy jó partnerrel ez nem gond, megoldják máshogy. Nem csak úgy lehet kielégíteni valakit, hogy bedugod neki. Ha meg nem passzol a szexuális éhség, libidó különbség van, akkor az úgyis kibukik a kapcsolat elején, hogy két ember nem illik össze ezen a téren.


Nekem is volt gondom ezzel, de 1 hónap alatt azért rendeződött, 3 hónap már sok, én lehet elmennék szexuálpszichológushoz. Vagy gyakorolj valamit sportot, meditációt, rendezd a tested elméd.


Az urológusok meg az esetek jelentős részében azt mondják a 40 alattiaknak, hogy ez bizony fejben gixer. Fel áll, nem áll, elmész, nem mész, nem tud vele mit kezdeni, mert nem ilyen jellegű a probléma.


Esetleg kipróbálhatjátok azt, hogy ha elfogad és már már szeret a nő, hogy mondjuk 1-2 hétig csak petting. Nem lesz ott a feszkó, hogy be kell hatolni és bírni kell, hátha sikerül nyújtani az időt. Verje ki neked szépen, vagy kapja be, te meg ujjazd és nyald ki jól. Nem csak a hanyattdobom magam és kapják be, nyaljanak ki verzió van. Lehet spontán, meglepetésszerű. Elvagy, majd besétál a szobába, letolja a gatyád és durr. Fordítva ugyanez, csinál valamit, te meg kérdés nélkül belenyúlsz a bugyijába. És akkor 1-2 hét elteltével ki lehet próbálni azt, hogy akkor dugjuk be. Vagy maszturbáljatok egymás előtt, mindenki csak a saját szerszámát használja. Ez is szexi szerintem. Szerintem tök jó, amikor a nőből kijön kicsit a lotyó, a férfiból meg a b^szó állat, de csak egymásnak. Felteszi a lábát a kanapé szélére, aztán izgatja a csigát, te meg rárántasz.


A szex az nem egy fekete fehér dolog, hanem nagyon színes, csak az átlag felfogásba beékelődött az, hogy be kell dugni és úgy kell elmenni, lehetőleg minél később, valami izgalmas misszionárius pózban, a hálószoba ágyon.


Fantázia bekapcs, ha kell akkor terapeuta és menni fog az. Türelem.

2023. aug. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#19 Az max egy ideáltipikus helyzetben van, hogy két ember eltérő libidója meglátszik... a bajok pont, hogy a kezdeti 1-5 év lilaködös lamúrja után jönnek.
2023. aug. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!