Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben nehezen, vagy már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nehezen, vagy már egyáltalán nem tudok elmenni. Merevedéssel egyáltalán nincs gondom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A párommal mind a ketten szeretjük a hosszú, finom előjátékot. Ilyenkor annyira "begerjedünk", hogy Ő többször el is megy ez idő alatt (ujjak, orál, makkal dörzsi stb.) - ezt egyébként én is meg tudnám tenni, csak átállítom az agyamat, mert számomra sokkal kellemesebb az Ő kielégülése, és fotonosabb "oda vezető út", mint egy pár másodperces durranás.


Igen ám, de ekkor annyira megfogom magam fejben, hogy amikor a konkrét behatolásra kerül a sor, egyszerűen képtelen vagyok orgazmusig jutni. Végig tökéletesen merev vagyok, de annyira érzéketlenné válok, hogy nem megy. Ez sajnos az utóbbi időben sajnos a páromat is elkezdte frusztrálni, hiába mondom neki, hogy nem az Ő hibája. Aktus után egyébként nagyon igyekszik máshogyan is kedvemre tenni, de az sem segít már ilyenkor. Már előre félve áll neki, kérdezvén "már megint "az" van?"


Az egyetlen eset, amikor a csúcsra tudok jutni, ha az elején, azonnal, és nem fogom vissza magam. Viszont ebben az esetben meg a további se neki, se nekem nem olyan izgató.


Nálatok hogy működik ez, mi lehet a baj nálam? Hogy tudnám ezt a helyzetet jobban kontrollálni? Mit tanácsolnátok, ami esetleg nem jutott még eszünkbe?


Több körös szeretkezésekre sajnos nagyon ritkán adódik lehetőségünk, időnk.


Mind a ketten 30 körüliek vagyunk, 5 éve együtt.


Köszönöm!



2021. szept. 6. 10:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Én sem megyek el könnyen, nekem minden időszakban van egy póz amire ha váltok ott elmegyek, de a többi pózban meg mehet sokáig. Kisérletezz a pózokkal, meg a behatolásnál már az legyen akkor, hogy kicsit használod a testét bátran ahogy téged izgat. Lehet ez eleve nehezíti az elélvezésed, hogy nagyon rá figyelsz nem csak te csinálod ami neked izgalmas épp.
2021. szept. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Nyugi,detto..Van hogy 2 óran át kell reszelnem..A csaj mar x+1 orgazmus,nekem meg még semmi..Nagy is a farkam,ami nem mindenkinek jó..Szóval nem vagy egyedül..
2021. szept. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1-es, elképzelhető, bár vagyunk olyan szerencsések, hogy mind a kettőnket ugyanaz izgat. Mármint persze, a két külön oldalról :D


2-es, hát, számunkra sajnos az órákon át tartó "reszelés" nem opció. Mindketten inkább a rövidebb, de annál hevesebb, változatosabb, úm. "technikásabb" együttléteket preferáljuk - mert ugyan nagyon szereti a párom is ezt a részét, de hüvely-általi orgazmusa nincs. Szóval ez inkább a léleknek, és "csak" nekem kell. :)

2021. szept. 6. 10:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Annyira rá koncentrálsz, hogy saját magadat elfelejted. Igen, ez így nem jó. Ebbe a hibába én is sokszor beleesek, bár nálam utána megy a kielégülés; csak az oda vezető út sokkal inkább róla szól, mint rólam.

Miért nem csináltok egy fordított napot? Te nem csinálsz semmit neki, csak ő kényeztet. Persze, ha saját élvezetedre szertnéd, hozzá nyúlhatsz, de csak magadra koncentrálj. Önző módon. Tudom, nehéz "fogadó" félnek lenni, lehet többször kell ezt eljátszani, míg teljesen el tudod engedni magad.

2021. szept. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2-es vagyok..Szerintem nem értettél:-)2 óran át mint az allat tudok kefélni,nehezen fáradok s nehezen megyek el..Közben sok póz.:-)
2021. szept. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4-es, nem rossz ötlet, bár annyira megszoktuk ezt a figurát, és olyan jól működött idáig, hogy egyenesen furcsa lenne, ha egyszer ő irányítana, és intézne el. Mindenesetre megfogadjuk, köszi :)


2-es, 5-ös, szerintem megértettük egymást. Világos, mire gondolsz, csupán annyit írtam, hogy nálunk ez nem pálya. Egyszerűen elunjuk. Ugyanaz, mint nálad, csak nekünk 10-15-max20 perc untig elég szokott lenni mindenre. De persze, ahány ház, annyi szokás - és köszi, hogy megosztottad! :)

2021. szept. 6. 11:10
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Adj nekem 15 percet ebbol a sok birasbol :):):):
2021. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es, nem akkora áldás ez :D
2021. szept. 6. 17:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor nem. Mondjuk nekem a párom is olyan hogy hamar elelevez párszor és már legtöbbször nem is kívánja igy nem baj ha nem bírom sokáig. :)


De azért jó lenne a bírnám.


Ez van

2021. szept. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így van, a lényeg, hogy egymásra hangolódjatok. A többi teljesen mindegy :)
2021. szept. 6. 17:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!