Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben nehezen, vagy már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nehezen, vagy már egyáltalán nem tudok elmenni. Merevedéssel egyáltalán nincs gondom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

A párommal mind a ketten szeretjük a hosszú, finom előjátékot. Ilyenkor annyira "begerjedünk", hogy Ő többször el is megy ez idő alatt (ujjak, orál, makkal dörzsi stb.) - ezt egyébként én is meg tudnám tenni, csak átállítom az agyamat, mert számomra sokkal kellemesebb az Ő kielégülése, és fotonosabb "oda vezető út", mint egy pár másodperces durranás.


Igen ám, de ekkor annyira megfogom magam fejben, hogy amikor a konkrét behatolásra kerül a sor, egyszerűen képtelen vagyok orgazmusig jutni. Végig tökéletesen merev vagyok, de annyira érzéketlenné válok, hogy nem megy. Ez sajnos az utóbbi időben sajnos a páromat is elkezdte frusztrálni, hiába mondom neki, hogy nem az Ő hibája. Aktus után egyébként nagyon igyekszik máshogyan is kedvemre tenni, de az sem segít már ilyenkor. Már előre félve áll neki, kérdezvén "már megint "az" van?"


Az egyetlen eset, amikor a csúcsra tudok jutni, ha az elején, azonnal, és nem fogom vissza magam. Viszont ebben az esetben meg a további se neki, se nekem nem olyan izgató.


Nálatok hogy működik ez, mi lehet a baj nálam? Hogy tudnám ezt a helyzetet jobban kontrollálni? Mit tanácsolnátok, ami esetleg nem jutott még eszünkbe?


Több körös szeretkezésekre sajnos nagyon ritkán adódik lehetőségünk, időnk.


Mind a ketten 30 körüliek vagyunk, 5 éve együtt.


Köszönöm!



2021. szept. 6. 10:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Két dolog jutott eszembe, ami az elélvezésed hiányának oka lehet.


1: Túl sokat maszturbálsz, és a farkad annyira hozzászokott már a saját kezed ingerének, hogy hüvelyi út nem nyújt elég stimulációt. Párkapcsolatban élsz 5 éve, tehát ezt nem tartom valószínűnek.


2: Túlságosan rágörcsölsz, hogy csak a párodnak legyen jó. Miért is? Kapcsolatban mindkét fél egyenlő, tehát törekedni kell arra, hogy ne csak a nő elégüljön ki, hanem a férfi is. Ha nem érzed úgy, hogy mindent megkapsz az együttlét alatt, akkor arról beszélni kell, és el kell gondolkodni, hogy mit kellene másképp csinálni. Az írásodból nekem az jön le, hogy túlságosan a partneredet emeled piedesztára, a te gyönyöröd értékét pedig aláértékeled. Ezt kellene valahogy fejben kicsit helyretenni, akár szakember segítségével, és akkor biztos vagyok benne, hogy menni fog minden :) Jó szexelést!

2021. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!