Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy sok férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sok férfinak egyáltalán nincs igénye szex közben az érzéki ölelkezésre, simogatásra és csak behatolni akar?

Figyelt kérdés

Hogy lehet pusztán egy lukba való pumpálástól élvezni a szexet? Szerintem az egésznek az érintésről, a közelségről kéne szólnia. Miért gondolja sok férfi, hogy elég ha a péniszét egy lukba pumpálja?


Mármint értem, hogy sok férfi önző, de hogy ennyi elég ezeknek a férfiaknak? Egy luk?



2021. dec. 20. 00:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
20%
A kezünk is elég
2021. dec. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Én igénylem ezeket de elég sok lánytól hallottam ezt amit te írsz
2021. dec. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
21%

Már elégséges, de közel se elég.


29/F

2021. dec. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%

Már bocs, de nekem nőként is elég a “lukba pumpálás”. Ez a szex.

Amiről te beszélsz, az a szeretkezés.

2021. dec. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi szorult beléjük. Úgyis lesz valaki, aki ezzel is beéri.
2021. dec. 20. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
25%
Mi sem kapunk többet tőletek
2021. dec. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
7%
Tökmindeggy
2021. dec. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
31%
Azért van pár ellentét , nők elélveznek több okból több esetben intenzíven . Fickók rendszerint egy ok miatt . A nők misztikumnak szeremlemnek élik meg a férfiak közösülesnek . A nő akkor is szexel ha potens ha termékeny hanem , de a ferfi csak kizárólag akkor tud . Fejleszteni sok mindent lehet , ehhez is idő és jo partnerek kelkenrk . Azon hogy perverz dolgokon túl lehet e lépni pl kinzások csoportos témák vagy fix ügy nem tudom .
2021. dec. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
Van kivétel. Csak nehéz találni, nameg nőként se árt oda tenni magad, hogy kihozd belőle.
2021. dec. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%
nekem pont fordítva van, ha csak pumpálok, az néhány perc után nem elég inger, imádok közben csókolgatni, simogatni, stb.
2021. dec. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!