Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet, hogy sok férfinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy sok férfinak egyáltalán nincs igénye szex közben az érzéki ölelkezésre, simogatásra és csak behatolni akar?

Figyelt kérdés

Hogy lehet pusztán egy lukba való pumpálástól élvezni a szexet? Szerintem az egésznek az érintésről, a közelségről kéne szólnia. Miért gondolja sok férfi, hogy elég ha a péniszét egy lukba pumpálja?


Mármint értem, hogy sok férfi önző, de hogy ennyi elég ezeknek a férfiaknak? Egy luk?



2021. dec. 20. 00:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
37%

Nos én nőként írom. Én érzelemmentes szexnél nem szeretem az ölelkezést, csókolózást. Nekem az túl intim dolog egy sima szexnél. Ha csak alkalmizok akkor ki akarok csak elégülni és amit kapok azt adom vissza. De le szögezem h nem akarok semmit se a jövőben és nincs smárolás, ölelkezés.


Ja és ne írjatok pasik kérlek. Szerintem a 3/4-etek le van tiltva akik állandóan privàtoznak. Nem ismerkedem. Köszönöm:)

2021. dec. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%

Ki tudja, talán evolúciós oka van. A férfiak úgy működnek, hogy minél több szaporodásra alkalmas női egyedet megtermékenyítsenek. Ezért hangsúlyozzák ki a nők a termékenységi jegyeket: hosszú haj, gömbölyű fenék,széles csípő, kiemelt mellek. Bevonzzák vele a hímet, és válogatnak: ahhoz vonzódnak, akiben látják az utód biztonságos felneveléséhez kellő jegyeket. Erős testalkat, magasság, domináns viselkedés. Ezért van a bunkó kiszámíthatatlan férfiaknak mindig nője, mert elhitetik velük a potenciált.

A lényegre térve: a férfi szexuális kielégüléséhez nem kell a biztonság, ragaszkodás, lelki kötődés a nő részéről. úgy van programozva, hogy minél több egészséges szép nőt minél gyorsabban megdugjon.

2021. dec. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
40%
Egyrészt de, a férfiak is kívánják, de az igazság, hogyha áll a fassz, akkor késztetést érzünk rá, hogy dugjunk vele, vagy ha nem, akkor mindenképp kényeztetve legyen orgazmusig. Ez van.
2021. dec. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a 12-es válaszoló nagyon jól összefoglalta a lényeget, bár ezt ma már nehezebb átlátni.

A férfi számára az az evolúciós siker ha minél több utódot nemz és ezt csak minél több nővel lehetséges. A férfi bármikor képes utódot nemzeni, míg a nők lehetőségei korlátozottak.

Ha jobban átgondoljuk, akkor bizonyos szempontból előnyös, ha egy pasi gyorsan elélvez, egyrészt mert így sok energiát megspórol, másrészt meg elég kiszolgáltatott dolog a szexelés.

Röviden voltak idők, amikor nem volt tele a hűtő és nem lehetett nyugis hotelekbe bezárkózni, plusz a megtermékenyüléshez nincs szükség a nő orgazmusára.

Végső soron a férfi orgazmusára sincs szükség, a szexuális kielégülés az ajándék azért cserébe, hogy a férfi megdugta a nőt, ez a jó érzés ösztönzőleg hat a férfira, hogy minél többször szexeljen.

2021. dec. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sok embernek a szerelemre/ szeretetre sincs igénye.. Nekik fontos a kielégülés, akár egyéjszakás kalanddal, akár prostival. Utána visszatérhetnek az életükhöz, mert csak a kielégülés volt a cél. Rengeteg ilyen embert ismerek amúgy.
2021. dec. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
26%

Mi heti egy vagy két szexet kapunk tőletek, orálért könyörögni kell, mi csináljuk a munka 90%-át, pózokat se akartok váltani, újítás terén meg a legtöbb nő nulla.


Egyéb kérdés?

2021. dec. 20. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy a szexualitás a legalapvetőbb szükségletünkre, a szaporodásra épül. Ennél alapvetőbb az élelemszerzés és a biztonságos élőhely megteremtése. Gyakorlatilag a fejlett nyugaton nincs éhezés, a lakhatás egy bizonyos komfortig mindenkinek megoldható, mégis demográfiai csökkenés van. A fejletlen harmadik világban meg már évtizedek óta nő a szaporulat. A Maslow-piramis felső emeletei kiszélesedtek az alsókhoz képest.

A nagy büdös helyzet az, hogy az elmaradott országokban nem azon tűnődnek a lányok, hogy miért nincs igénye a férfiaknak az ölelkezésre szex közben, hanem amint elveszi őket valaki, szülik a 4-5 gyereket. A férfiak meg nem nyivákolnak, hogy nem áll szóba velük épkézláb nő, hanem amint van hajlék a fejük fölött, csinálják a gyerekeket, amíg ki nem finganak az élet kéményén. Ezek a puruttyák cibálják a drótkerítést többek között a déli határnál. Érdekes egy jövő előtt áll Európa, annyi biztos.

2021. dec. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Miért lettem le pontozva ennyire? Ennyire bántja a pasik egoját az amit írtam? 11-es vagyok
2021. dec. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

A 11-es válaszoló lepontozása számomra is érthetetlen. Itt a válasz hasznosságát, őszinteségét kellene osztályozni, és nem azt, hogy tetszik-e amit olvasunk.


És az én válaszom (ami vélemény, vagy feltételezés és semmiképpen sem az igazság), hogy az alkalmi kapcsolatokban az emberek általában csak sima ölelkezés / bújás nélküli szexre vágynak. Ez nemtől és kortól független tehát a nőkre is ugyanúgy igaz.


Én ebben sajnos kivétel vagyok, férfiként alkalmi kapcsolatokban is szükségem van ölelésre, de azt látom, hogy a nőknek nincs. Ezért nem is nagyon megyek bele ilyenbe még akkor sem ha megtehetném. Csak rosszabbul érzem magam utána.

2021. dec. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!