Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szórakozóhelyen egyéjszakást...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szórakozóhelyen egyéjszakást találni veleszületett képesség vagy tanulható?

Figyelt kérdés

Amennyire én látom a férfiak jelentős részének, köztük nekem is ez nem megy annyira simán. A buliban is meglehet figyelni, hogy sokan nem is mernek odamenni a nőkhöz, inkább csak magukban ökörködnek vagy állnak a tánc tér szélén. Akik meg odamennek is jó részt elég bunkó módon teszik, le is pattintják őket hamar. Az az igazság, hogy nem mindenki nem született olyan szuper jó kommunikációs készségekkel, hogy annyira magabiztosan odamenjen és ledumálja a bugyit a csajról, pedig tudom, hogy a kultúrában így állítják be az "alfákat". Sokszor nem is hallod a másikat, így másképp kell vonzalmat ébreszteni.

Meg a másik kérdés, hogy hol vannak a határok, mert látom, hogy sokan egyből fogják is meg a nők fenekét vagy tapizzák őket, de ez elvileg zaklatás is lehetne a mai metoo-s világban. Szóval azok, akik sikeresek ebben, azok születésük fogva ilyen magabiztosak, hogy ennyire tudnak nyomulni vagy ők is tanulták időközben. Mert aki viszonylag introvertált, annak valószínűleg nehéz eljutni arra a szintre, hogy ennyire gyorsan tudjon olyan erős vonzalmat kiváltani, ami ilyen helyzetben kell. Vagy csak van a nagy számok törvénye és ha elég soknál bepróbálkozik az ember, akkor előbb-utóbb csak becsúszik egynek?



2023. júl. 8. 21:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%

A csajok bulizni indulnak és nem f@szt keresni.

Mert tudják, hogy akik ott vannak, annyira vagy még jobban részegek, mint ők.

Kettő egyáltalán nem biztos, hogy nekik élvezetes lesz a sex...

Szóval lutri minden.

De aki ért egy kicsit a nőkhöz annak bejön igen.

2023. júl. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az a probléma veled hogy alapból úgy állsz hozzá hogy azért mész oda hogy csajozz. Én speciel jól akarom magam érezni a haverokkal, ha közben látok valakit aki tetszik akkor lépek csak. Nem úgy megyek oda hogy nekem minden képpen kell valaki. Ha látok valakit, egyszerűen elkapom a kezét, megpörgetem, táncolunk kicsit. Nem is nagyon kell a duma. Kell egy kis érzék hozzá hogy meg tudd ítélni hogy ki az akinek esetleg bejössz, de vannak elég egyértelmű jelek. Ha többször találkozik a tekintetetek, vagy táncolsz és azt látod hogy közelebb jön hozzád, majd arrébb állsz kicsit és azon kapod magad hogy már megint melletted van. A lányok ugyan olyan emberek mint te, nem kell tőlük parázni. Legyél magabiztos, ne nyomulj, ne tapizd őket egyből. Ha táncoltok és kezdtek összemelegedni, gyengéden de határozottan rakd a fal/oszlop mellé, vagy próbálj úgy állni hogy ne lökdössék őt össze-vissza. Lehet fel se fogja hogy figyelsz rá, de ösztönösen jobban fog vonzódni hozzád. Általában a hangos zene miatt közel kell hajolnotok egymáshoz ha beszélgettek, ilyenkor fogd meg a vállát, vagy told el a haját a füle mellől stb. Ha minden klappol, akkor viszonozza az érintéseidet. Igazából nehéz leírni mindent, de szerintem ösztönösen jönnek ezek a dolgok mindenkinél. Full részeg csajokhoz ne menj oda, mert egyrészt nem morális, másrészt buli közben el fog menni hányni, és nem akarsz vele utána csókolózni :D Nyilván segít ha magas és izmos vagy, de láttam már full gatya csávókat is jó csajokkal lötyögni helyeken, úgyhogy bárkinek van esélye. Jó parfümöt fújjál magadra mert az nagyon beindítja a nőket. Állandóan kapom a dicséreteket hogy milyen jó illatom van, és mint említettem, ha beszélgettek úgyis egymás nyakában vagytok, tehát fix érezni fogja. Aztán ha már a bicepszedet simogatja, puszilgatja a nyakad stb, mehet a csók, onnantól meg már laza. Én rá szoktam tenni a kezüket a hasamra, megérzi a kockákat, aztán csak annyit mondok hogy "ha velem jössz, meg is nézheted őket" és már el is van intézve minden, következő pillanatban már a lakásom felé sétálunk :D
2023. szept. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kifejezetten tanulni nem lehet, mert akkor az nem te lennél, amit előadnál, meg is buknál vele, de lehet fejlődni. Az igaz, ha jó az alap, jobb a fejlődés.


Én jó pár évig jártam az éjszakai életet, összejött sok egyéjszakás. Az évek során azért kitapasztaltam azt, hogyan lehet javítani az esélyeid. Mik azok a technikák, amellyel érdemes dolgozni. Ez nálam mind saját tapasztalatból alakult ki.


Azt mondom, 10-ből 9 kaland valami buliból, szórakozóhelyről jött össze.

2023. okt. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!